Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szexelnétek Lázár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szexelnétek Lázár Jánossal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Sármos? Jó pasinak számít nektek? Mit csinálnátok vele?



2018. aug. 13. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
''Mit csinálnátok vele?'' :DDD veszélyes kérdés ez
2018. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyílván szex közben, lehetőleg élve.
2018. aug. 13. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Max csukott szemmel

Mert undorító egy pasas

Hányinger

24N

2018. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Szétb***nám az arcát:D
2018. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
Sóderral seggbe... :D
2018. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A fején is látszik, hogy egy roh.adék kokainszívó nőverő milliárdos fehérgalléros bűnöző. Sármos? Hát aki bukik erre a típusra (gondolom a luxusprostiknak ez nemgond).
2018. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem....
2018. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nahát melyik moderátornak nem tetszett, hogy bukott politikusnak neveztem a kérdés alanyát??? Írjátok már be válasznak ti is többen, legyen munkájuk..
2018. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a moderátorok töröltek egy olyan kérdést, ami kb. a GYK eddigi legenyhébb kérdése volt a viccet félretéve. Sikerült is úgy elindítani a dolgot, hogy sorba jöttek a normális válaszok és semmi veszekedés nem is volt. Lehet nem tetszett nekik, hogy a magyar emberek nem estek egymás torkának és tényleg a 30%-tól a 85%-os válaszolóig mindenki képes volt normális lenni. Szexualitás témáját kimerítette, mert ízlésbeli dolog volt. De nem volt benne semmi obszcén. Lehet ez volt a baj:D

De a te esetedben az volt a baj szerintem, hogy szexuális kategóriában túltoltad a politikát. Bár sok ilyet látni és mégsem törlik. Passz

2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!