Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen az egyéjszakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen az egyéjszakást kereső csajok nyíltan leírják hogy szexet akarnak vagy a randin mondják meg?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy vannak csajok,akik ott keresnek egyéjszakás kalandot.

De már egyből a Tinderen a szexre terelik a szót a csajok vagy inkább azt írják,hogy komoly kapcsolatot keresnek és a randin mondják meg,hogy valójában csak szexet akarnak?



2018. aug. 13. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka az olyan nő, aki direkt ilyet hazudna. Ez gyakoribb a férfiak körében. Nem feltétlenül hangoztatja mindegyik, hogy mit akar - főleg, hogy a többség nem is tudja. Szerintem jobb randi előtt tisztáznotok egymással, hogy mit akartok.
2018. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Változó, de azért kevesen terelhetik egyből arra a szót. De ezt egy olyan haverom mondta, aki maga is tolta a Tindert, hogy a szánalmas roncsok applicationja(magát is beleértve:D).

A lényeg, hogy hiába írnak ki szép szöveget, a lényeg hogy ágyba kerüljenek minél hamarabb. A különbségek ott vannak, hogy valaki egyszeri ilyen dolgot akar, van aki meg úgy van vele, hogy ha jól sikerül, akkor lehet belőle bármi. Lányok részéről amúgy ez olyan tesztelés. Speed dating szerű, szóval hagytam hogy felszedj ami kemény 5 percembe került, ha nem elégítesz ki elsőre, akkor 5 perc alatt kerítek mást.

De ebből nyilván semmi nincs kimondva, maga az hogy szex a lényeg sem. A lányok nem csak itt, általában a végsőkig betartanak egy szemérmességet szavak terén. Én egyszer találkoztam egy lánnyal aki ilyet szólt be nekem, hogy ß@$zhatnékom van. Mondjuk az egy szőke, kék szemű, de attól még józsefvárosi cigány lány volt.

Ellenpéldának ezt lehet így is, hogy egy lány kérdezte munkatárs búcsúbulija után hajnalban, hogy nem ugrok e át hozzá? Mondtam, hogy nem mert pár óra és dolgozom és félek így is, hogy elalszom. Szóval mennem kell haza. Erre mondja, hogy akkor meg pláne gyere át, garantálom, hogy nem fogunk aludni! Már nem is tudom, hogy sikerült kimenekülnöm a helyzetből. Mert egy másik ott dolgozó lánnyal jártam amúgy, de titokban tartottuk(legalábbis én), szóval ez a másik lány ezt nem tudhatta.

2018. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű: egyéjszakás kaland = szex, és más semmi.

Mert egyébként ki mit gondol, mire szeretne egy nő/pasi mi más célból keres egy éjszakára bárkit is? Felolvasásra?


A Tinderen egyéjszakás kapcsolatot keresőknek ki sme kell írni mire keresnek partnert, ez egyértelmű.

2018. aug. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdezni, nem kell ennyire túl bonyolítani. Eleve úgy kezdek ott, bár nálunk más a helyzet.., hogy kit/mit keres és abból rögtön kiderül az első mondatból. Nincs értelme a játszmázásoknak. Kérdezz rá, hogy mi a célja az alkalmazással, miért regisztrált.


24L

2018. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

gondolkozz kicsit a csajok fejével. Ők nem akarnak ilyet kiírni, ők nem akarnak könnyű vérűnek tűnni. Ők hivatalosan szerelmet keresnek, de nem bánják, ha összejön egy szuper éjszaka.


Ha majd lesz tapasztalatod, akkor tudni fogod, hogy hogyan kezeld őket és olvass a sorok között

2018. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha kiírom, hogy komoly kapcsolatot keresek, akkor a napnál is világosabb, hogy azt keresek. Legalább már értem, miért ír rám ennek ellenére sok húgyagyú kanos pasi. Egy jó tanács, ne misztifikáld túl. Ha te nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor olyanoknak írj, akik nem jelzik ezt külön - és nem véletlenül - az adatlapjukon, hogy nem csak szexet akarnak.


N

2018. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!