Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy tudom sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy tudom sokáig elnyújtani az aktust? Már hogy ne elvezzek el hamar?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha nagyon imádok nyelvel kényeztetni?

Előtte sokat?


2018. aug. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért a lányoktól kérdezed?
2018. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni a te farkad te sülsz el hamar nem én

Attól hogy engem kinyalsz vehatolás elött élvezésig ami mondjuk nálam alap...

Attól te még ugyanúgy 3 perces maradsz és nem lesz jobb az aktus

Nekem 15 perc aktus elég de 3-5 perc elég kevés

Ha problémád van akkor menj Urulógushoz,szexuálpszichológushoz

24N

2018. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Behatolás előt..**
2018. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előjáték során a lányon legyen a hangsúly, ne rajtad. Ideális esetben jó, ha a lány már elélvez ekkor, te viszont még nem. Ezen kívül vannak vastagabb óvszerek, amik tompítják az ingereket, és érdemes olyan pózokat választani, amik kevésbé intenzívek. Ha 2 perc alatt elmész, arra nem tudok megoldást, de ha ennél azért több időről van szó, akkor lehet gyakorlással késleltetni úgy, hogy idejében abbahagyod egy kicsit, vagy csökkented a tempót, intenzitást stb. Kicsit abbahagyod, közben kényezteted a lányt, aztán folytatjátok! Van, akinél az is beválik, hogy először behatolás előtt kézzel/szájjal kielégíti a lány, és utána a második menetet a rendes aktus során már hosszabban bírja.
2018. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj valami undorítóra
2018. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!