Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kínos hogy izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos hogy izgat?

Figyelt kérdés
Évek óta van pasim, aktív szexuális életem van. De mostanság azon gondolkodom hogy tök jó lenne egy élethű vibrátor.Egy testesebb. Már ki is néztem...sosem volt még szexuális játekszer bennem. Érdekel hogy mit művelnék vele egyedül, mekkora lenne az orgazmusom. Persze, félek nem tudnám úgy elrakni hogy ne találja meg a párom. Kiakadna. Szóval ez csak kíváncsiság? Vagy tör felfelé a rejtett perverzió?

2018. aug. 14. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki

Hiszen többet akarsz.....

2018. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha ráfüggök? És a szex már nem lesz olyan mint eddig? :)
2018. aug. 14. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha a pasid megtalálja, csináljátok együtt. Vibri a puncidba, pasi a szádba.
2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akad ki a párod, ha neki is tartasz egy kis "bemutatót" az új szerzeményeddel. ;)
2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bemutatót? Mármint hogy előtte tüntessem el a puncimban kéjesen? Hm. Vagy kiakadna hogy beteg vagyok, vagy elájulna az örömtől. De sztem az első. Aztán jönne a kérdés,h mi van anya,nem elég a f***om? :D előre hallom. :D
2018. aug. 14. 21:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Jól megdobja a ferjed önbizalmat majd , hogy latja hogy egy méteres farok kell neked es az öve amellett hangyanyi
2018. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azert az amitkineztemnem meteres, és az ami neki van nem hangyányi. Nem kell kisarkítani, nem arról van szó méretproblémam van. Az viszont igaz, h szerintem a szívére venné. Ismerem. Ezért is mondtam hogy jól elkéne rejtenem.
2018. aug. 14. 22:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik ahogy írsz. Aranyos kismacska lehetsz. :)

A kérdésedre a válasz, nem, nem kínos.

Az viszont jó lenne, h meg lehetne pároddal beszélni. Vagy a vibrid lesz a titkos szeretőd. :)

2018. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg hogy volna e kedve kipróbálni valami különlegesebbet az ágyban... nincs azzal semmi baj ha az ember rákérdez a párjánál az ilyenre. Max nemet mond, aztán lehet elgondolkozik... egy próbát megér! A jó párkapcsolat titka a megbeszélés :)
2018. aug. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek van vibrátora, és többször is szerette volna velem együtt használni, de én ellenzem, mert azt érezném, hogy egy eszköz összehasonlítható velem. (Nem nagyképű vagyok, hanem inkább kishitű.) Azért se értem, mert azt mondja, hoogy maradéktalanul kielégítem, sőt, hogy úgy nyalom ki, hogy jobb, mintha magának csinálja. Akkor meg pláne nem értem, hogy minek a vibrátor. Szerintem le is konyulna a farkam, ha egy vibrátor lenne mellette.
2018. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!