Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroként van vagy volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként van vagy volt már bennetek kiváncsiság milyen lehet egy veled azonos neművel?

Figyelt kérdés

Lányok, hogy a leszbikus együttlét milyen? Vagy fiúk, hogy milyen a homoszexuális együttlét.


Ha nem miért nem?


Izgatott már veled azonos nemű? (Ez nem egyenlő azzal, hogy bi vagy vagy meleg)



2018. aug. 15. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatott már a gondolat
2018. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nálad nagy fogalomzavar van. Ha izgat, akkor bizony azt biszexuális hajlamnak, vagy látenciának hívják. Ez nem magán vélemény, hanem tény.

Neked egyértelműen volt már és ezért tetted fel a kérdést. De fogadd el, hogy nem mindenki olyan mint te és vannak emberek akiknek egyáltalán nem merült fel ilyen egy fikarcnyi szexuális izgalmat nem tud érezni a saját nem iránt. Magadat meg nem mások által kéne látnod. Vagyis neked vannak bi hajlamaid, ez van. Nincs ezzel baj. Azért, mert egyesek ezt "cikinek" tartják te ne tartsd annak! Azért magyarázkodsz itt, hogy ez nem biszexualitás, mert félsz elismerni, mivel cikinek érzed. Nem az, fogadd el!

2018. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ajjajaj, valami félreértés van. Tudniillik nem magyarázkodok, hanem kérdezek mert kívancsi vagyok.
2018. aug. 15. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régóta vágyom már leszbikus együttlétre. De nincs senki akivel kipróbálhatnám.

Párkapcsolatban vagyok egy férfival, de ha most jönne egy olyan nő aki benne lenne, lefeküdnék vele annak tudatában hogy ki tudja mikor lenne rá a következő alkalom.

21N

2018. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha megfordulna a fejemben akkor nem lennék hetero. Így az elmélettől is elkap a hányinger
2018. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mert heteró vagyok. A belem kifordulna, ha csak komolyan bele kéne gondolnom hogy én egy nővel. De ez csak a magam rezoltja.

Párom biszex hajlamú, és nála pl nem zavarna, ha egyszer azt mondaná, hogy most talán kipróbálna ezt-azt egy férfivel. Tehát nem magával a dologgal, csak a saját osztályrészem nem bírná, mert én heteró vagyok.

És nincs olyan fogalom, hogy kíváncsi heteró..ezt csak a sunyiskodó biszexek mondják :D

2018. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életbe!
2018. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

#3: "Ajjajaj, valami félreértés van..."

Semmilyen félreértés nincs!

Bárminemű vonzalmat érzel a saját nemed iránt, minimum biszexuális vagy!

Heteroként mondom ezt neked úgy, hogy van pár meleg kollégám akiket kedvelek, az egyik legjobb barátom is meleg, de nekem nem csak nem jut eszembe ilyen, de számomra visszataszít a saját nemem!

Még csak kíváncsiság szintjén sem érdekel, a nőket szeretem!

2018. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Soha, undorítónak tartom!
2018. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!