Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek milyen érzés volt megtudni hogy van spermátok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok hogy jöttetek rá hogy van?
2018. aug. 17. 07:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom

Most ez komoly

Szerintem

Nem lehet rosszabb mint amikor egy lány megtudja hogy van petefészke petesejtjei és ha nem termékenyűlt meg akkor vérzik,menstruál

24N

2018. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
en amikor eloszor csinaltam nagyon megijedtem a mennyisegtol .jo nekem alapbol sok jon..de emlekszem az elsőre...
2018. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elégitettem már ki magamat az előtt mikor még lett volna. Így az első alkalom, amikor ejakulaltam is, meglepő volt. Először ugymond meg is ilyedtem, hogy mi történt, mert nem voltam rá felkészülve.

Konkrétan nemtudom hány éves lehettem ekkor.

2018. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 3ashoz. Én 7 évesen kezdtem, nem tudom mikor volt az első rendes spermás élvezésem de nagyon nem lepődtem meg, benne voltam az iparban, napi 10 hoki is lement :D én aztáb kipolíroztam rendesen a kis bohócot..


24F (ma már csak max 3-4 megy, az 5. az már necces és nem is olyan kellemes szóval, napi 2 a legjobb meg szoktam szüneteket tartani és pár nap után sokkal jobb érzés mintha végig hokiztam volna az összes napot)

2018. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Xd

Olyan idősen nektek már áll a cerka?

2018. aug. 17. 08:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Én kb. 12-13 évesen élveztem el először. Szép lányokat nézegettem a neten és egyszer csak kitört a vulkán a gatyámban. Tudtam, hogy mi az, de eléggé furcsa volt.


Megmondom őszintén, jobban örülnék, ha nem lenne sperma és el tudnék úgy élvezni, hogy utána ne kelljen fürdenem, de ez van.

2018. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mióta az eszemet tudom áll, még korábban is mint 7 éves korom. De nem onalizáltam. Csak olyan 97 környékén foglalkoztam vele, de az sem az volt. Csak kicsi hülye gyerekként hallottuk, hogy a Ganxta Zolee veri a faszát. Nem is tudtuk értelmezni, hogy az mit jelent, vagy miért jó, de ha Zolee csinálja, akkor mi is:D Szóval mi akkor 10-11 évesen szó szerint vettük a dolgot, így nem volt kellemes:D

Aztán megtudtam, hogy a faszverés az egyenlő az önkielégítéssel és, hogy az bűn így már nem is szabad csinálni. Aztán letértem a katolikus útról:D, de ettől függetlenül még úgy voltam vele, hogy én soha nem fogok olyat csinálni.

Már egy ideje kb. havonta fura szagú volt az alsóm amiben aludtam. Mivel a sperma lúgos, ezért kicsit hipó szaga van, de én akkor erre nem gondoltam. Csak tűnődtem rajta, hogy miért ilyen vegyszer szagú és kell kimosni megint, mikor 6 órája vettem fel alváshoz. Aztán lassan kezdtem sejteni, hogy mi is történik:D De mivel reggel nem rak oda egy mosást rögtön az ember, mikor megy iskolába így kezdtem nagyon félni, hogy mi van ha valaki észreveszi a szennyes között, hogy mi a helyzet az alsómmal. Így elhatároztam, hogy nincs mese, időnként tenni kell ébren a dolog ellen. Én gyerekkoromtól kezdve, egészen addig mindig kétségbe voltam esve amúgy ha felállt, mert eleve elég szűk volt a fitymám. Szóval ha mereven hátra ment, akkor szinte nem is lehetett visszahúzni a makkra. Szóval mikor először csináltam, akkor nagyon fájt, de talán maga az ejakuláció akkor volt a legélvezetesebb egész életem során. Fogalmam sem volt, hogy mi lesz, szóval már maga az induló érzeteknél meglepődtem, hogy ez mi? Aztán mikor elkezdett jönni, akkor is nagyon furcsa volt és rögtön jött a szégyenérzet és 1 órás depresszió. Aztán azóta nagyon sokszor szégyelltem magam:D Ekkor kb. 16 éves lehettem. Szóval ha nem is világ, de kerületi rekordot biztos döntöttem az önmegtartóztatással.

2018. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam anyumnak hogy csont nőt a futyimbe mikor elösször felállt 😀 mikor elösször jött sperma nagyon megijedtem orvoshoz akartam menni hogy biztos beteg vagyok. Apu aztán elmondta mi a helyzet
2018. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már előtte is masztiztam. Az elsőt úgy éltem meg hogy "még egy nyűg"
2018. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meglepő és mulatságos...
2018. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!