Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk milyen a szexi női has?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk milyen a szexi női has?

Figyelt kérdés

Milyen szerintetek a szexi női has, comb, fenék? Köszönöm a válaszokat előre is.


Bocsánat ha rossz kategoria vagy ha nem lehet ijen kérdést feltenni még újj vagyok itt



2018. aug. 18. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Ne legyen elhízva a lány akkor már nem lehet rossz.Láb ne legyen szőrös .
2018. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen a lánynak kockahasa mert nekem nagyon taszító. Se kövér. Vékony vagy átlagos esetleg minimális felesleg a hason. Comb is ne legyen túl Stallones, mert 1 férfi jön be róla nem nő. Popó pedig "veronicabielik" instagram ;)
2018. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Kár itt kérdezned, ez nem a céközönséged. Olyan mintha a nyugdíjas öreglányoktól kérdezném, hogy tetszem-e nekik.
2018. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Amelyik ha lenyeli, nem bofogi vissza. :-)
2018. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen hájas, nem baj ha kicsit izmos, legyen nőiesen formás.
2018. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Lapos has, ez lehet picit izmos is, mondjuk inkább úgy, hogy sportos.

Combja legyen szép tónusos, bár lehet izmosabb is nekem az is bejön. Fenék szintén. Sportok amiknél láttam lányokat brutál seggel illetve combbal, és nekem bejön: Latin táncosok, röplabdások, konditerembe járók. Persze ettől eltérhet.

2018. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ne legyen kockahasa, se től inas izmos combja. Rubint Réka számomra az antinő (bár elismerem a munkásságát). Egy kis minimális zsírnak lenni kell a nőkön.
2018. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne legyen kövér az a lényeg
2018. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Látszik hogy minden lányban csak a pinát látjátok!!!

Oké most őszintén leírtátok mi jönn be

Ezzel nincs is gond !

Super


De hány olyan kérdés volt hogy telt illetve kicsit husisabb a lány és hogy ez be jönn e nektek?!

Elárasztottátok szerencsétlent hogy huu milyen jó a husis lány

Aláírom hogy vakakinek a telt idomok jönnek be mert van ilyen

De a fejemet a pallo alá hogy itt most van olyan válaszolo aki a telt csaj kérdésére is válaszolt!!

Ez rohadtul szánalmas

2018. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
9. Nem értem, mi a problémád. A kérdés az volt, milyen a szexi has! Nyilván nem a dagadt zsíros lesz az. Ettől függetlenül ez nem zárja ki azt, hogy valakinek tetsszen egy husibb nő is. tőled is, ha megkérdezik, milyen egy szexi pasi test, biztos nem egy átlagos/mackós aputestet mondasz, ettől függetlenül a párod lehet, hogy olyan.
2018. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!