Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felhozom egy nőnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felhozom egy nőnek, hogy használjunk segédeszközt is akkor ebből miért az a reakciójuk, hogy tárgyiasítani akarom őket?

Figyelt kérdés
Honnét ez a beidegződés, hogy minden amit a pasi plusz ötletként dob fel a közös élvezetek érdekében az csak és kizárólag az ő (vagyis a nő) megalázására és tárgyiasítására történő cselekmény volna?

2018. aug. 18. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdeztem, hogy hány nőnek hoztad eddig ezt fel és hány nő utasította el? Ha csak nem egy 40cm-es műfszt akartál feldugni nekik, akkor nagyon prűd nők lehettek. Én szeretem a szexuális eszközöket szex közben is.
2018. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Eddig 4 alkalommal hoztam fel, és ebből 3 nőcinek egyértelműen elutasító válasza volt.. ahogy írtam is a kérdésben a tárgyiasítani akarom őket választ kaptam.

Egy nővel használtunk segédeszközt és remek volt a szexuális életünk:)

2018. aug. 18. 15:37
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert a nők nagy része nem dug, hanem szeretkezik. Az érzelmeit mutatja ki a testi kapcsolatban, testi-lelki összefonódásként éli meg az aktust, nem pedig a gyönyörszerzés oldalról közelít, mint a férfiak nagyobb része. Te nem a szerelmed akarod kifejezni nekik, hanem a saját szexuális vágyaid kielégítésére használod őket.
2018. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
A nőket nem lehet megérteni...én se értem magamat
2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan milyen segédeszközöket javasoltál? Mert lehet, hogy valaki a vibrátorban simán benne lenne de az análplugot ellenzi.
2018. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3, Jó amit írsz, viszont rossz, hogy általánosítasz. Úgy vélem tudni kell különválasztani a kettőt egymástól, nem lehet a lelki kielégülés oltárán feláldozni a testi vágyak megélése iránti ambícióinkat, vagyis nem szabadna az egyik miatt a másikat elutasítani és rossznak véleményezni. Szerintem ez intelligencia kérdése, ugyanis a kettő nem zárja ki egymást.

4, :)

5, Első körben csak annyit, hogy nézzünk körül egy szexshopban (akár neten is) és együtt beszéljük meg mik azok amik mindkettőnket izgatnak.

2018. aug. 18. 16:09
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Pl mert nem csak egy lyuk vagyok amibe minden szart bele fugdoshatsz azért
2018. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
# 7, valóban. 3 lyuk vagyunk. :)
2018. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na helyben vagyunk.. pont erről a korlátoltságról szól a kérdésem mint amiről a hetes hozzászóló válasza tesz tanúbizonyságot.
2018. aug. 18. 17:18
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Már bocs, de miért korlátoltság az, ha valaki nem szeretne tárgyakat dugdosni a testnyílásaiba, mert neki ez nem okoz örömöt?! Te akarod ráerőszakolni a saját vágyaidat, nem pedig az övére figyelsz! Te vagy korlátolt! Járj olyan nővel, aki vágyik ilyenekre, és akkor nincs gond!
2018. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!