Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiak jönnek be, de a valóságban megijedek a közeledésüktől?

Figyelt kérdés
Túl tapasztalt sem vagyok így 21 évesen,(eddig egyetlen egy futó kalandom volt) mégis ha arra gondolok, hogy a 35 felettiekkel mennyivel jobb lehet, mert vonzóbbak, kiegyensúlyozottabbak és éretebbek, mint a korombeliek, akkor teljesen elveszek a gondolataimban... Ha meg egy is leszólít az utcán, akkor már menekülülök. Hogyan kellene elfogadnom a vágyaim?

2018. aug. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ez tok természetes h megijedsz
2018. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Kivételek vannak mindig, de ez természetes dolog hogy egy 30 feletti pasit keresel, karierjük rég elindult, több dolgot elértek(ház, suli, munka stb) és nem pályakezdők. Én is szívesebben lennék 4-5 évvel idősebb de sajnos ez van.
2018. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így voltam ezzel, én 18 évesen hosszú huza vona után találkoztam egy 35 éves férfivel. Féltem hogy majd meg sem merek szólalni ha vele leszek, de ellenkezőleg volt. Tudta hogy kell kezelni egy fiatalabb lányt, és nagyon hamar fel tudtam oldódni mellette. Ne parázz rá ennyire, gondolj bele mi lehet a legrosszabb ami történhet?

(Egyébként imádják a tapasztalatlan, tanítható lányokat ;) )

2018. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd a vágyad erősebb lesz akkor nem fogsz menekülni! Most sem kéne tenned! Nincs semmi baj a vágyaddal!
2018. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uraim én örülök nagyon a pü-knek, de már azt se tudom kinek mit írok :')
2018. aug. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!