Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné ha gyakrabban használnánk a fenekem. Ez nála valami fétis, emiatt szakítanom kellene vele?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk elején beszélgettünk a vágyainkról és mondtam neki, hogy néha én is kívánom az anált, persze azért nem olyan sokszor. A probléma nem is ez, mert nem erőlteti, tényleg csak akkor van popószex amikor én kérem, hogy tegye oda is, ő természetesen mindig készen áll rá:D

Használunk néhány segédeszközt mindkettőnk örömére. Van néhány plugunk is amit popószex előtt szoktam, szoktunk:) használni. És ezzel kapcsolatosan mondta legutóbb, hogy számára nem is lenne baj ha az análszex kimaradna, úgyis jobban szereti dugni a puncimat viszont az nagyon jó lenne ha gyakrabban használnánk a plugot simán szex közben, mert egyrészt a látványa nagyon felizgatja és szeret is játsszani a fenekemmel valamint ha szex közben bennem van akkor neki is egészen más érzés a puncimat dugnia.


Nem igazán értem miért csak most mondja ezt? Arra is gondoltam, hogy talán nem vagyok már olyan szűk és azért jobb így szexelni? Sok dolog felmerült bennem ezzel kapcsolatban és minél többet kattogok annál inkább érzem azt, hogy ez az egész dolog aláássa az önbizalmam, bár nem hinném hogy játszik velem. Persze beszéltünk erről és azt mondta, hogy nincs semmi ilyen baj és ne morfondírozzak ezen, mert nagyon jó velem a szex, én viszont mégis aggódom emiatt.



2018. aug. 19. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Itt szerintem semmi gond sincs, ne gondolj semmi rosszra, veled akar lenni, nem mással.
2018. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Állj le a gondolkodással, nem tesz jót neked!

Ha neked nem rosszabb a szex pluggal csináljátok többet úgy, ha nem nem, és ne agyalj feleslegesen hülyeségeken.

2018. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Ismerj meg engem. Nekem nem fontos az anál ha minden nap kapok puncit! Ha kell neked azért benne vagyok, de nem lételemem.
2018. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ostoba
2018. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azóta már tapasztalt veled és így jo neki

Lehet h a kapcsolatotok elején még nem tudta h ez befog neki ennyire jönni

Ne agyalj ezen mert felesleges


24N

2018. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

# 3/5


Érdekes. És ha nem kapsz minden nap puncukát akkor fontos lesz a seggbe dirr durr?

2018. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ha egyszer megtalálom az igazit akkor az ilyen értelmetlen és túlgondolt női baromságoktól mentes lesz a csaj mert különben megkaparom magam!

35F

2018. aug. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 orton ***** válasza:
65%

Megváltozott a szexuális érdeklődése. Nőtt az étvágya más irányban. Ennyi.


Az emberek a kapcsolatokban vagy együtt fejlődnek, nőnek...vagy külön irányba, minden téren. Ez az élet.

2018. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi is itt a probélema? Nem egészen értem a helyzetet.
2018. szept. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azonnal hagyd ott, NAGYON gáz a sztori, vagy valami fétis a dolog, vagy krionikus succubus, vagy egyszerűen csak nagyon problémás figura a barátod, de a leírtakból az egyértelmű, hogy már nem szeret, nem kíván téged! Kuka, kuka, kuka, itt bizony nincs más lehetőség!!!
2022. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!