Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek probléma, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probléma, ha a barátommal szinte van, hogy mindennap többször is szexelünk?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk szexkapcsolatnak indult, de megszerettük egymást így most együtt vagyunk. Én nekem egy barátom volt előtte, vele keveset szexeltünk, és sokszor nem annyira élveztem vele, ő elment de engem nem elégített ki. A mostani barátommal meg szinte mindennapos nálunk, imádom őt, csak aggódok hogy esetleg megunjuk egymást. Ez előfordulhat? Én nem érzem még ezt, nagyon kívánom folyton. Tudom kicsit hülye kérdés, de megköszönném a segítséget. Ő 18 éves és én is.

2018. aug. 21. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Szinte minden dolog viszonylagos. Ha nem létezne bánat a boldogság elvesztené az értékét. Ha minden nap szexeltek akkor meg fogjátok unni. Szerintem csináljátok napi egyszer (az is nagyon sok) és adjátok bele mind a három szexelésetek energiáját. Higyjétek el jobb lesz
2018. aug. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, hogy kívánjátok egymást. Akármelyik pasimmal találkozunk, mindig szexelünk. volt olyan, hogy egy fix pasim volt, akkor is szexeltünk amikor csak tudtunk. Mit unsz meg? az orgazmust? A szex biológiai szükséglet, mint az evés, ivás. Meguntad már, hogy vizet igyál? Na ezt sem fogod. Lehet azt ízesíteni sok mindennel, üdítő, stb. ugyanígy a szexben is kell a változatosság.
2018. aug. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
#1: Nem lehet olyat hogy napi 1x ha 2 fiatal kivanja egymast. :) Csinaljatok csak, az egy jo dolog. Sokkal ertelmesebb, mint ugy csinalni hogy nem szeretitek egymast, ill. a masik eset h egyutt vagytok szerelemben de felreleptek. Szepiti a bőrt, apolja a lelket, sot tanulni is lehet belole, jatekossagot, meg figyelmesseget. Ne a jovotol tarts, a jelent elvezd, amugy... ezt nehez megunni.
2018. aug. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj
2018. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gond a hormonjaitok, a megszokás, változó életszituációk stb majd úgyis "beállítják" mindig azt a szintet, ami remélhetőleg mindkettőtöknek megfelelő. Ez általában egy folyamatosan, lassan csökkenő tendencia/ dd szám szokott lenni.
2018. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem fogjuk vissza magunkat :D
2018. aug. 21. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj!

Hogy nem velem szexelsz naponta többször is! :D

Bár nekem lenne ilyen barátnőm! :(

2018. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Toljátok 1000-rel! Én még nem untam meg! F / 60
2018. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!