Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, találkoztatok már olyan helyzettel, hogy egy pasi azért nem akart gumit húzni, mivelhogy papírja van róla, hogy nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
Most nyílván azokra a helyzetekre gondolok, amikor bíztatok annyira a pasiban, hogy nem merültek fel bennetek a szexuális úton terjedő betegségek.

2018. aug. 21. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ugyanígy nem húz gumit a másik kalandjánál sem. :) Ja, ugyan, mi az a szifilisz? :D
2018. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem nő vagyok, de nekem sajnos tényleg nem lehet gyerekem, van barátnőm és nem kell védekeznünk, ja és elsők vagyunk egymásnak tehát nem kell félni a fertőzéstől.

De az lenne a jó ha kellene védekezni,rossz hogy nem lehet gyerekem. :(

2018. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es:


Miért nem lehet?

2018. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan aki próbáljozott ezzel a szöveggel, kérdeztem hogy volt e elöttem mással ovszer nélkül és ha igen akkor utánna volt e szűrésen? Így végül csak felvette a gumit.
2018. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyen pasit kukázom mostmár egyből...
2018. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök m1 ez csak az egyik szemponnt, a nemibetegség ugyan akkora kockázat szerintem , én minnd a két esetben csak gumival engedném ha nem ismerem a srácot régóta.
2018. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!