Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoptak már le valakit iskoláb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptak már le valakit iskolában pl wcn? Vagy szoptál már le valakit itt? Kort es nemet is irjatok

Figyelt kérdés
Gimibem 11.es voltam amikor egy 9.es kiscsajnak racsaptam a fenekere es nem cirkuszolt hanem megismerkedtunk es egyszer kuldott egy uzit h vár a fiu wc elott (ora kozben) kimentem es ott szopott le.. elkepeszto volt.. de volt olyan is h osztalytarsam oran gatyan keresztul simogatta a farkam .. szoval hasonlo dolgok tortentek veletek is ? Ez erdekelne

2018. aug. 22. 02:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Le is nyelte a kiscsaj a cuccot? :)
2018. aug. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a legnagyobb sulis szex élményem az volt amikor kb általános hetedik osztályban a padtárs csaj megengedte,hogy a mellét fogdossam,utána megfogtam a fenekét is egy bulin akkor se tiltakozott,amúgy egyszer egy osztálykiránduláson majdnem osszejött a szex is,de sajnos az iligy osztálytársak mindig benyitogattak...
2018. aug. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Én nem foglalkoztam a lányokkal középiskolában. Egy lány tetszett nagyon, de a legjobb barátomnak is. Szóval magamba is tartottam a dolgot, nehogy lelkiismeret furdalás, vagy ilyesmi legyen a barátomnak. Azt hiszem mikor végeztünk mondtam el, hogy amúgy én is odáig voltam a lányért.

De én ilyen fellációs dolgokról nem tudok. Persze azért ez nem egy annyira tróger suli volt, szóval nem is tudhattam volna róla, mert erről nem beszéltek volna. De szex persze volt osztálykirándulások alatt néhány párnál, vagy akkor kialakult párnál. Nálunk nem nagyon volt ilyen mint az amcsi tini filmekben, hogy van a rossz fiú aki csak azt akarja és megpróbál végigmenni mindenkin. Tehát ezek mindig kapcsolatokban történtek. Persze volt olyan srác aki sok lánnyal volt, de ott szimplán valamelyik fél részéről befuccsoltak a dolgok és simán szakítottak. Összegezve, persze tini szerelem ide, vagy oda, de zömmel ott az emberek megpróbáltak normálisan hozzáállni ilyenekhez és nem voltak állatok

2018. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Gimiben ujjaztam a pad társamat matek órán.
2018. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

pff milyen beteg a világ már...

A mi időnkben még csókolózni is ciki volt a folyosón...

2018. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Kilencedikben megbsztak fizikából és ábrázoló geometriából.
2018. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

nálam csak osztálykiránduláson jött össze kis petting... :(


Bárcsak vissza mehetnék mai fejjel a suliba, tuti, hogy minden csajra rámozdulnék :)

2018. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Egy szűz lány egyszer leszopott a Duna Pláza mögött ;)
2018. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora csövesbánatnak kell lenni ahhoz, hogy meghúzzanak ábgeoból'??? :D
2018. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
#9-es! Egyszerűen nem volt türelmem alaprajzokat, vetületi ábrákat és látványterveket készíteni. Mint kiderült, a műszaki rajzolás nem az én világom. Úgyhogy magasból tettem rá és csak összecsapott munkákat adtam be.
2018. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!