Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő sokáig nem szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő sokáig nem szexelt annak vannak jelei?

Figyelt kérdés
Milyen tűnetei vannak ha kívan nagyon éhezve?
2018. aug. 22. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a falat kaparom! :D

Viccet félretéve, nem vennéd észre rajtam. Ugyanis legalább annyira tudom magam felhúzni bármi máson, mint akkor, ha éppen ki vagyok éhezve. Pl. ha marha éhes vagyok, vagy nagyon fáradt, vagy női napok kezdődnek, hát legalább annyira problémás a kedvem, mint amikor éppen szexhiányom van. :D

2018. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha hiányod van bizsergést érzel alul hamarabb beindulsz?
2018. aug. 22. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Frusztrált lesz

Lusta tohonya lesz

Börhibás

Elhízott

Búval b..szott

Lehangolt kedvetlen

24N

2018. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lesz ideges,feszült,hamar felkapja a vizet,de van az a tipus akin nem látni.
2018. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, naná, hogy hamarabb beindulok, olyankor szó szerint letámadom a férjemet! :) Vagy ha éppen fáradt, kidőlt, hát segítek magamon. :)
2018. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Forróvérű menyecske vagy 1-es;)
2018. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rajtam nem latni, ha sokaig szexelek. Es azt se, ha folyton kivagyok elegitve.
2018. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Vannak. Ha nagyon sokáig nem szexelt akkor kihullanak a fogai:-)
2018. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sokáig nincs szex, tudunk masztizni és akkor nem vagyok kiéhezett... Kívülről semmiről nem állapítod meg, ha csak nem annyira ostoba ösztönlény valaki, hogy önmagát gerjeszti és nem tudja vezérelni a gondolatait... igen, akkor lehet, hogy ideges mert a gondolatai ekörül forognak. De aki tudja magát uralni, az mindent tud.

Kérdés az, hogy mi a kérdés?

2018. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!