Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire érzitek kényelmetlenül magatokat, ha olyan ruhában vagytok, amin átlátszik a fehérnemű ( bugyi)?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé...
2018. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Volt olyan h a boltban nem lattam a probalas alatt h atlatszik hanem utolag derult ki az eleg kellemetlen volt
2018. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ne vegyél alá bugyit, akkor nem fog látszani.
2018. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit kellemetlen, de hát na... Valamilyen fehérneműt azért csak kell fel venni!
2018. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy direkt veszek fel olyan ruhát akkor nem zavar, vagy nem
2018. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Atlatszik, kesz, ez van.
2018. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem nekem szól a kérdés, de én a másik oldalról másképp látom a dolgokat.


A magam részéről ezt a bugyi vonala látszódik dolgot kissé túlhype-oltnak érzem. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Ez már sokkal inkább egyfajta önérzeti, semmint valós gond.


Legyen igényesen kiválasztva a ruha alá a fehérnemű. Sok lány ugyanis azt csinálja, hogy tanga vagy normál, ki-ki affinitása szerint - közül úgy választ, hogy ami a kezébe akad. Na ezt így nem lehet. Ezt meg kell komponálni.


Ha odafigyel az illető, hogy a megfelelő fazonú, méretű, stílusú alsót válassza ki, semmi probléma nincs abból, ha látszik a vonala. Sőt! Én a magam részéről inkább visszatetszőnek tartom, hogyha pont emiatt a lányok a tangát választják, azt gondolván, annak nem látszik a vonala; hogyne látszana.


Szóval összességében ez egy kissé ego-probléma... kicsit lazábban és igényesebben! EZ a lényeg!

2018. aug. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!