Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Suliban melóban mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban melóban mindenki szokott maszturbálni? Vagy csak néha néha?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 21:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem csináltam, úgyhogy mindenki biztos, hogy nem.
2018. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Hát lehet maradi vagyok, de a munkahelyre én dolgozni járok nem a farkamat verni. Ráadásul furán mutatna, hogy ha a bánya közepén, vagy még bent az irodában kicsapnám. :D
2018. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván nem elélvezésig vagy hasonló, de ha éppen jól esik és van 1-2 szabad percem a mosdóban, akkor miért ne, bárhol.
2018. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni szexeltem már, de maszturbálni eszembe se jutott még.

N

2018. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Ja piszoárnál néha kiverem haverral.
2018. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Se suliban, se munkahelyen - se gyakran, se néha. Annyi más alkalmas hely van erre, miért pont ott kéne csinálni, ahová nem való?
2018. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy sose éreztem szükséget, hogy ezeken a helyeken rárántsak.
2018. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2018. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Én rendszeresen kiverem munkahelyen, meg suliba is sokat vertem, mikor még oda jártam.
2018. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer a suliban napköziben az egyik csaj odament a tanári asztalhoz matematika házifeladatot megvitatni tanárnénivel hátatfordítva az osztálynak, így a kerek fenekére csodás rálátást nyertem, oda is hajolt kényelmesen és így minden egyes idom gyönyörűen kirajzolódott. Nekem meg olyan szinten volt tele a puttony hogy nem bírtam magammal. Az volt a mázli hogy ha kácsongtan a székkel, akkor a falhoz támaszkodva némileg takarásba kerültem a többiek szeme elöl a leghátsó sorba a sarokba, és a csaj fenekét is láthattam, nem kellett hosszú rituálé, rá pumpáltam néhányat és eleresztettem a cuccot, fröccsent minden fele. Voltunk vagy 20an a terembe, mindenhol ült valaki, ugyhogy simán lebukhattam volna, de senki mégcsak nem is sejtett semmit. Vicces volt, jó kis emlék👍.
2018. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!