Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar megalázni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megalázni a férfi ha lefekszem vele?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok volt már három kapcsolatom és minden kapcsolatnak azért vetettem végett mert úgy éreztem az aktuális férfi csak használni akarja a testem. Sajnos minden szeretkezés arról szólt, hogy megalázzanak és domináljanak engem.


Mindig hányingerem volt az erőszakos szextől de nem vagyok frigid igenis vágyom az intimitásra, az érintésre a férfi közelségére. Azonban ez a fajta szex ahol elvárják, hogy orálisan kényeztessem őket különféle pózokban és az aktust is jellemzően olyan pózokban akarják ahol mondjuk így meg úgy látják a fenekem vagy a melleim.. Az titeket pasikat nem is érdekel, hogy ez esetleg kényelmetlen? Úgy érzem magam mintha egy bábú lennék aki azért létezik, hogy eleget tegyen a férfi minden óhajának. És akkor még nem is írtam a különféle élvezéseket és a gusztustalan fantáziákat mint a szájba vagy arcra élvezés, meg mellre lábra mindenhová. Ó, és hát az anális szex..


Nem is volt két évig barátom mert már teljesen kiábrándultam a férfiakból most újra ismerkedni kezdtem és lefeküdtem egy férfival aki pontosan ugyanazt akarta mint a többi férfi akikkel eddig kapcsolatom volt.

Azóta teljesen letört vagyok és borzasztóan csalódott, persze tudom ugyanis biztos bennem van a hiba, hogy egy használati tárgynak néznek. Most már teljesen úgy gondolom sosem lesz értelmes kapcsolatom ahol egy férfi megbecsülne.



2018. aug. 25. 16:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából mindhárom férfi teljesen más stílusú volt, egyikük sem az a "kiköpött macsó", sőt a legutóbbi férfi is inkább visszafogott sőt tanult pasas.
2018. aug. 25. 17:30
 12/18 Bummer ***** válasza:
91%

A külső tulajdonságok jobban eltérhetnek, attól még egyes személyiség jegyek amik úgy tűnik számodra nem megfelelőek még jelen lehetnek mindegyikükben.

Az az igazság, hogy olvasva amiket írsz, a kimondottan életét tekintve határozottan Férfi típus nem neked való. Nehéz ezt röviden kifejteni, de nagyjából így tudnám összefoglalni.

2018. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

Mennyire hagytad, hogy költsenek rád? Az tök természetes, hogy ha mentek étterembe, színházba, 1-2 havonta egyszer wellness hétvégére, évente egy-két vakációra, azt a férfi fizesse.


Férfiembernek jellemzően akkor természetes, hogy csaját kicsit könnyebb nőként kezelje (az ilyet keményebben kezeli ágyban), ha nőjéről azt érzi, hogy várja mindig az újabb ajándékokat (ruha, illatszer, ékszer...), amit teljesít is.

2018. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy pszichológussal beszélgess erről ,ne itt próbálj megoldás találni .Nem a férfiakkal van a gond hanem veled.
2018. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Maradj önmagad. Az én számba és arcomra se fog élvezni soha senki, nem térdeplek elé és nem kényeztetem orálisan. Mégis imád. Ha nem tetszene neki, akkor se tudnék mit tenni, inkább maradnék egyedül.
2018. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem passzoltok össze. Lehet nem is ők akarnak megalázni, hanem te érzed magalázónak az ő vágyaikat.


Kis feminácizmust szagolok, remélem, hogy tévedek. És ezt nőként mondom.


Én imádok térdelve szopni és lenyelem a végén. Soha nem éreztem magam megalázva. De ha erőltetné, na, az gáz lenne, akkor otthagynám a francba, az biztos. Persze miután megbeszéltük és ő nem értené.


Az análtól való idegenkedésedet megértem.


Viszont látva, hogy milyen stílusod van... biztos, hogy erőltették vagy csak te akarod ezt saját magadbak bizonygatni? Lehet, hogy csak te akarod elhitetni saját magaddal, hogy minden férfi egy erőszakos barom.


Ha kivétel nélkül ilyen férfiakkal kerültél össze, akkor érdemes saját magadon elgondolkodnod. Egyébként is, de ha máskor bem, legalább most tedd meg.

2018. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%
Neked se lesz pasid!@!!
2018. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az emberek talán annyira nem is állnak messze az állatvilágtól:)) a szerelem is csak egy szaporodási ösztön ami összetartsa őket..

Talán nem is aval van a baj, hogy megaláznak a férfiak, hanem,hogy te hogyan fogod fel ezt. Lehetett valami maradandó gyerek vagy fiatalabb korodba ami kiváltotta ezt a gondolkodásmódot?

2018. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!