Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Testmagasságból, testalkatból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testmagasságból, testalkatból, vagy bármi látható dologból lehet következtetni a férfiak intim adottságaira?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok? Milyen pasinak volt kisebb/ nagyobb, milyen testhez?
2018. aug. 25. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nem mérvadó. Nekem sincs kicsi, de vér pénisz, és csak akkor látszik ha áll. Amúgy kicsi.
2018. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És te milyen testalkat vagy?
2018. aug. 25. 20:32
 3/18 StevenUp ***** válasza:

Nem lehet

Én magas vagyok és valamivel "átlag feletti" a farkam de van ismerősöm aki nálam is magasabb és kicsi a farka

Viszont volt barátnőm elmondása szerint nálam jóval alacsonyabb srácnak is volt nagyobb farka mint az enyém

Ez színtiszta genetika mint a nőknèl a mell méret vagy a suna típusa van akinek ilyen van akinek olyan

2018. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, bár azt vettem észre, hogy a magasabb férfiaknak nagyobb általában de nem 100%, hogy egy 2 méteres embernek nagyobb lesz mint egy 170centisnek, csak általában a magasaknak nagyobb van. (személyes tapasztalat alapján)

42/N

2018. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy talán az ujjak hosszúságából és vastagságából mintha lehetne következtetni. Mit gondoltok?
2018. aug. 25. 20:34
 6/18 StevenUp ***** válasza:

Akkor Liszt Ferencnek lehetett vagy 30 centis farka? (11 billentyűt tudott átèrni az ujjaival olyan hosszúak voltak)

Arról meg csak lett volna valami dokumentum hogy orbitális farka volt...


Nem semmi ilyen összefüggés nincs megnyugtatlak

2018. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor végezzünk statisztikát! Ki milyen magas/súly vagy alkat, és hány cm, milyen vastag a szerszám?
2018. aug. 25. 20:39
 8/18 anonim ***** válasza:
178 magas 72 kg. 1. voltam
2018. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 StevenUp ***** válasza:

192 magas vagyok és 90+ kg

A farkam átlag feletti a magyar statisztika alapján

Ha pontosabb részlet kell akkor szivesen a kezedbe adom :)

2018. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy minimálisan lehet csak következtetni testi adottságokból, de ez nap azt jelenti, hogy minden esetben így van, csak az esetek nagyobb százalékában x-y dolog jellemző.

Kb. 30 éve mást sem csinálnak nagyon ráérő kutatók, mint hogy ilyen dolgokkal foglalkoznak. Magasság, vállszélesség, lábak, ujjak és azoknak arányai, ajkak, orr, testtömeg stb. Mostanra nyilván már tényleg rengeteg alanyt vizsgáltak meg és egy-két ilyen dolognál van szignifikáns különbség és lehet következtetni. De mint mondtam, ezek közel sem 100%-osak, viszont meg is vannak hozzá a biológiai magyarázatok, amik amúgy logikusak.

A testmagasságnál amúgy van összefüggés, de nem olyan órási. Egy kicsivel nagyobb az átlag a magas embereknél de nem olyan arányban, mint a magasságuk.

A szélesebb váll, a hosszabb gyűrűsujjak mind adott korban lévő hormonális szint miatt vannak és ez befolyásol!hat!ja a pénisz növekedését. A magzati korban felvett statokat pontosabban mutatja, de a péniszét már kevésbé, mert azt nem csak a tesztoszteronszint befolyásolja.

Ugyan ez a helyzet az elhízásnál is. Akik gyerekkortól kezdve el vannak hízva, azoknál alacsonyabb a hormonszint. De itt van más összefüggés is. A ténylegesen nagyon kis mérettel, vagy egyenesen mikro pénisszel rendelkezők nagyon nagy többségben túlsúlyosak.

Az ilyen ajak, meg orr dolgoknál nem tudtak eddig kimutatni semmilyen összefüggést

2018. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!