Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Amikor "a nem számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Amikor "a nem számít a méret" igazolásaként azzal érveltek, hogy 2 női ujjal is ki lehet elégíteni egy csajt, akkor ezt ti komolyan gondoljátok? Vagy csak hitegetni akarjátok a kisfarkú pasikat?

Figyelt kérdés

Számtalanszor olvastam már ezt az érvet. Mi lenne, ha hirtelen minden pasinak 2 női ujjnyi vastag és hosszú farka lenne, amivel ki kellene benneteket elégíteni? Mit szólnátok ehhez? Őszintén!

Mondjuk nem tudom nektek milyen ujjaitok vannak, de nekem 11,5 cm körbemérve és soha egy csajomnak nem volt orgazmusa, ráadásul a többsége még csak nem is érzett semmit. Köszi előre is az őszinte érveket és kommenteket.



2018. aug. 26. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Végülis ha belegondolsz ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt az meg kisebb meg vékonyabb is mintegy fassz
2018. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Újabb pasi aki punci helyett a farokkal foglalkozik 😬
2018. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Egyrészt maga a hüvely az annyira tágul, amennyire kell, ugye sülésnél pl egy csecsemő is kifér rajta. vagy hozzá idomul a farok méretéhez, illetve aszerint változik hogy előtte mennyire volt tágítva (pl egy szűz lánynál még szét kell gyakorlatilag nyitni, míg ha előtted egy nagy farkú srác nyomatta, akkor lehet nem idomul annyira rá, de bizonyos idő után visszább szűkül, mert tágítja semmi.)

Másrészt a nők nagyrésze a csiklóizgatással könnyebben ér el orgazmust.

2018. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Paasi vagyok. Nem tűnik túl vékonynak a farkad. Az enyém is csak pár mm rel vastagabb. De én majdnem minden csajnak orgazmust okozok vele. Többször is egy aktus alatt
2018. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha ilyen a farkad,akkor ne legyen elojatek es szuk marad a csaj es elvezni fogja.

N

2018. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Igen, komolyan gondolom.

Viszont egy pasi, aki örökké elégedetlen az intim méretével és csak sírni tud, meg azt szajkózni, hogy bezzeg akinek nagyobb van, annak biztos jobb, meg minden nő nagy f..rokra vágyik ahelyett, hogy szenvedélyt, vágyat, testi kényeztetést kapnék tőle, nos, az olyannal szóba állni sem akarok, nemhogy lefeküdni.

Igen, mi nők képesek vagyunk elélvezni simán a csiklóizgatástól, az ujjazástól, vagy ezek kombinációjától. Tehát ha valakit nem áldott meg az isten nagy intim mérettel, ő is simán el tudja juttatni a csúcsra a partnerét. Mert az orgazmus részben fejben dől el egyébként. És nem szabad csak a hüvelyi orgazmusra koncentrálni. Igen is, együttlét közben foglalkozni kell a partnered csiklójával is. Amennyiben így sem megy, akkor nem feltétlenül a pasiban van a "hiba". Utóbbi eset azoknál a lányoknál-nőknél áll fenn, akik nem szoktak maszturbálni, magukat sem tudják csúcsra juttatni, nem ismerik a saját testüket. Ilyenkor sajnos a pasi szinte tehetetlen. Kivéve abban az esetben, ha tapasztalt és tudja, hogy hogyan szerezzen örömet a párjának. Akár kisebb intim mérettel is. De az is több idő, mint egy átlagos együttlétnél.

2018. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvel is ki lehet elégíteni egy nőt.
2018. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

azt az eget. azért látszik hogy gondok vannak nálad kérdező.:D


Na igyátok szavaim:


Az ujjazást nem úgy kell elképzelni, hogy ki be dugdosod mint a p0csdt. Hanem bent tartod és ingereled has felől a "g pontot".


nyalásnál amúgy nem összevissza kell lefetyelni hanem a csupor legfelső részét illetve csiklót-környékét.


Töcskölésnél kielégítés terén a hossz az ami nem számít, mivel minél beljebb tolod annál kevesebb pozitív ingerencia éri.

Ami számít az a vastagság, hogy kitöltse 3d-ben. Ha vékony a @ de a vagina is szűk akkor kutyát nem érdekel a méret, mert így kilehet elégíteni a nőt.


persze ha nem passzol méretben, azaz pl túl vékony, a csaj meg tágabb akkor sajna ott nincs esély pozitiv dolgot elérni mert egyik félnek se jó mivel kevés stimuláció éri főleg ha óvszert is használ pl a srác.


szóval számít e a méret? igen is meg nem is.

2018. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"soha egy csajomnak nem volt orgazmusa"


Ez gáz. Rossz a technikád.


Amúgy én szeretem ha jó mélyen kitölt.

2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na akkor csak számít a méret.

#8: Kérdés, hogy mikortól számít vékonynak egy pénisz? Erre tudnál válaszolni vagy továbbra is kérdéses ez a dolog? Az enyém melyik kategóriába tartozik inkább? 11,5 cm körbe és a legvastagabb részén 3,8-4 cm (nehéz lemérni pontosan) vastag.

2018. aug. 26. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!