Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugyan olyan élmény/ érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan olyan élmény/ érzés megdugni egy kevésbé csinos lányt, mint egy sokkal csinosabbat/ szebbet? Miért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Az ágyban már a nem a szépség számít, hanem hogy mennyire bevállalós. A csúnyább csajok többet engednek, ezért velük még jobb is. :)
2018. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Akit szeretsz, azzal jobb az együttlét.

Ha valakit nem tartasz csinosnak akkor nem fogod tudni annyira élvezni sem. Max egy lesz a sok közül.

Persze az is jó lesz, de nem a szépségen, hanem az érzelmeken múlik.

2018. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Általában jellemző, hogy szex közben a nők "megszépülnek".Ettől függetlenül egy bizonyos szint alá nem érdemes szerintem bemenni.Ugyanakkor hálisten a magyar lányok /asszonyok olyan jól néznek ki,hogy még a kevésbé csinos kategóriába tartozóval is jó együtt lenni.A kérdésre a válasz : természetesen még jobb érzés megdugni egy jobb nőt, de a hátulütője a dolognak,hogy megtartani is nehezebb, mivel adott esetben nagyságrendekkel több férfi pályázik rá.
2018. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Volt már csini csajszi, akivel kifejezetten rossz volt.

Volt kevésbé csini, akivel eszement jó volt.

A hozzáállás az, ami a leginkább számít. :)

2018. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy hiába csinos, ha nem jó vele.
2018. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az úgymond nem szép lányok akikre azt mondják hogy nem túl szép (én nem tudom mert vak vagyok) szóval jó volt a szex a punciukés energikusak volta.
2018. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiú barátom, eleg gyakran beszélünk a szexről.

Imádja a vékony lányokat, sőt, csak azt tartja szépnek és szexinek. Mégis bevallása szerint egy 70 kilós csajjal volt a legjobb a szex.

Szintén imádja a modell szépségű csajokat, sőt, csak az extra szép lányokat látja szépnek. Mégis megmutatta hogy kivel volt a második legjobb az ágyban, hát egy halálfejhez hasonlító csúnya nő volt az...

A szex az nem a külsőn múlik. Persze be kell hogy jöjjön a másik. De ezt inkabb a kémia határozza meg, és hogy azt az -adott esetben kevés- szexi, vonzó tulajdonságot hogyan használja ki az adott hölgy, mennyire van tudatában a vonzerejének, és milyen a szexuális kultúrája.

Sok nő pl abba a hibába esik hogy egy csávót nem kell felizgatni, meglát pucéron és áll mint a cövek, egyből fel akar falni, és milyen cuki vagyok már hogy szétteszem a lábam, boldog lehet hogy megdughat.... nem... egy nő legyen erzéki, és kényeztesse a pasit, ne csak mint egy fapna feküdjön ott...

2019. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!