Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mi a véleményetek a push up-os melltartókról?

Figyelt kérdés
Ért már titeket meglepetés mikor a lány levette a melltartóját? És, ha egy nagyobb mellű lány viseli tetszik nektek? Vagy szerintetek van értelme?

2018. aug. 27. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Csalóka mint a műmell!

Nálam egy kategória.

2018. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyik se csalóka, mert az esetek 90%-ban lehet látni.

Engem nem zavar, de nem sok értelme van szerintem. Ez tipikusan lány dolog. Maguk miatt csinálják inkább, mint a férfiak miatt

2018. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
aha volt már fura, mikor 25 centit ereszkedtek lefelé vetkőzéskor
2018. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem egy az egyben átba**ás!

Semmi értelme.

Meg is érdemli aki így trükközik és aztán faképnél hagyják, mert átvert valakit...

Vállalja fel mindenki amije van és kész.

Nem az a baj ha kicsi, hanem ha így megvezetnek.

33/F

2018. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha egy picit lóg a mell? Egy nagy mellű nőnél szerintem ez úgymond alap. 25 cm? Az túlzás! Tuti nem volt annyi.
2018. aug. 27. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Imádom
2018. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nőként is azt mondom, hogy átbaszás. ..
2018. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez a divat, igazából nem zavar, ami alatta van az a lényeg, mondjuk nekem a közepes, meg a kismellű lányok jönnek be. Mondjuk vannak akik pl. instán csalnak, én ismertem egy lányt, akinek a képei alapján B kosár simán megvolt, a valóságban viszont full lapos volt. Engem az ilyen ugye nem zavar, de akinek nem jönnek be a kismellű lányok azoknak eléggé szívatás tud lenni amikor kiderül a turpisság.
2018. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2!

Tartsd meg magadnak a saját véleményed!


Szerintem csalóka és én tudom hogy miért.

De azért páran írták ugyanazt amit én.

2018. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

Olvasd el a kérdést!

Fiúk/férfiak mi a !!!!!véleményetek!!!!! a push up-os melltartókról?

De jól mutatja a kommented, a százalékod, és az amit sejted, hogy a megfigyelőképességed is a 0 fele konvergál a nők terén is, hogy milyen magasságokban szárnyal a szellemed.

2018. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!