Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm aztmondta kiszeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm aztmondta kiszeretne kötözni és játszadozni akar velem, belemenjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom én még nem csináltam ilyet, aztmondta még nem csinálta és nem is mondta senkinek de nagyon szeretné :D Tapasztalatok? 18 fiú

2018. aug. 28. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem próbáljátok ki. Nagyon izgi. Előtte olvassatok róla sokat. Csak ésszel, a vérkeringést ne szorítsátok el.
2018. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Milyen már a kérdés? Szerintem először engedd hogy velem próbálja ki, ne menj bele csak ha én jóváhagyom :)
2018. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csajba? Menj bele.
2018. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kicsilány25 ***** válasza:
100%
Persze, hogy menj bele, miért ne?
2018. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, aztán majd ráérsz akkor azon gondolkozni, hogy szabadulj ki, ha már 10 perce csak csiklandoz.
2018. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan

24N

2018. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Menj bele. Akivel én szeretném (csak vele!) őt nem izgatja sajnos, de ha te kicsit is kíváncsi vagy, és bízol benne, tuti élvezni fogod. A barátnőd és szeret téged. Úgy fogja csinálni hogy élvezd, még ha neki is első ilyen.
2018. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!