Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, megalázó lenne nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megalázó lenne nektek egy férfi talpát vagy fenekét nyalni?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nemrég sikerült rábeszélnem a talpnyalásra, de a fenéknyalásra már azt mondta, hogy azt túl megalázónak érezné. Ti hogy vagytok ezzel?
2018. aug. 30. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Talpnyalas megalazo

Popsinyalas ritkan oke h ha apolt a feneke

2018. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Jó hülye hogy megteszi neked
2018. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
a fenéknyalás számomra gusztustalan, nem nyalogatom ott, ahonnan széklet távozik, akármennyire megmosta előtte. a talpát meg nem nyalogatom senkinek, mert értelmetlen hülyeség.
2018. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
az
2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is gusztustalannak találtam amig egyszer valahogy ugy jött ki hogy megtettem neki magamtól (a fenéknyalást)

Persze imádta és utána mindig akarta, amivel baj nincs ha előtte megfürdik.

A talnyalás ehez képest szerintem semmi. Xd

2018. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Feneket nyalni nem megalázó, hanem gusztustalan. De talpat sem épp higénikus. Én már csak ilyen maradi vagyok, hogy a talpat masszírozni szeretem.
2018. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit igen, de ez engem felizgat. Mindkettőt csináljuk a párommal.

A fenék nyalás nem olyan ritka, sima párok is csinálják. A talpnyalás az viszont a megalázkodás jele.

2018. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt megteszem a lányoknak (okés, talpnyalás helyett a lábujjait kényeztetem orálisan), szóval elvárom, hogy ezt ő is megtegye. Ha nem teszi meg, az sem gond persze, csak akkor nem vagyunk egymáshoz valók. Legalábbis szerintem túl rövid az élet ahhoz, hogy kompromisszumot kössek bárkivel, mikor lehet olyan partner is találni, akivel nem kell kompromisszumokat kötni.
2018. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fenéknyalás kizárt és nem a megalázás miatt. Egyszerűen a gondolata is taszít. Talpat még nem nyaltam, de olyan volt már, hogy intenzív ujjazás közben nem bírtam magammal és bekaptam a nagy lábujját, s azt szopogattam, nyalogattam. :)
2018. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem megalázó. Mindkettőt imádom csinálni a páromnak.
2018. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!