Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják a kövér nőkre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a kövér nőkre, hogy vizuális környezetszennyezők?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
kit érdekel, hogy ki mit mond amúgy? nekem se tetszenek, de ettől még nem alázom meg őket, valaki meg értük rajong
2018. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert bunkók? Még sose hallottam ezt, de elég szemét, nem tetszik ne nézz rá és kész. Nekem pont tetszenek a duci nők...
2018. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én túlsúlyos vagyok. De ezt a bunkó beszólást meg sosem hallottam !

Sértéseket sem kapok a környezetemtől !

Ha idegentől kapok ,én úgy vagyok vele az meg őt minősíti !

2018. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Mert az emberek nagy része még nem jött rá, hogy nem kötelező azt nézni, ami épp nem tetszik nekik.

Ha meg ezzel mégis tisztában vannak, akkor egyszerűen vagy túl sok szabadidejük van, és ráérnek más életével foglalkozni; vagy csak saját defektjeiket próbálják meg másra kivetíteni, ezzel mintegy fölénybe kerekedni mások felett.

(Amúgy nem kell aggódni - általában azok, akik a kövérekre megjegyzéseket tesznek, ugyan úgy megjegyzéseket tesznek más tulajdonságokra is. Ez nem hadjárat a kövérek ellen, hanem a fenti okok valamelyike.)

2018. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése de bunkónak azért nem kellene lenni. Másoknak meg a túl vékony lányok nem tetszenek, de azt gondolom aki az ilyen véleményének hangot ad és így önmagát minősíti.
2018. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Személy szerint inkább látnék mondjuk kövér nőket, mint retkes orkokat az utcán.
2018. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!