Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha húzogatom, nyúlítom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha húzogatom, nyúlítom a barátnőm mellét attól lógni fog neki a melle? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Elég nagy mellű barátnőm van. De nem nagyon lóg a melle. Én imádok velük játszadozni. Rengeteget húzogatom, nyúlítom fogdosom neki, rengeteget csüngök rajta. Kérdés! Ettől lógósabb lesz a melle meg fog ereszkedni? Egyáltalán számít ez valamit, közre játszik ez valamit a lógó mellhez?

2018. szept. 3. 09:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

nyúlítod :)

ha nem fáj neki, meg persze engedi csináld, mindkettőtöknek jó alapon

de ettől kétlem hogy nyúlna nagyon. Csinálj neki gyerekeket, szoptatástól biztosan lógósabb lesz utána

2018. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Inkább finoman maszírozd a mellét, és nyalogasd a mellbimbóit. Hidd el, azt ő is élvezné (90% hogy igen!).

Ha én lehetnék dúskeblű lánnyal, tutira nem huzogatnám... Ez olyan fura.

2018. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha durva vagy igen

De injább szoptatás után ereszkedik meg jobban a mell

2018. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha masszíroznád neki még feszesebb is lenne picit, az jót tesz neki, nem a tépegetés meg a huzigálás.
2018. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én azt értem. De hogyha nyúlítom neki attól fog jobban lógni neki?
2018. szept. 3. 11:10
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nem nyúlítogassad :D Sírok ezen az általad kitalàlt szavad láttán :D
2018. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Ne nyúlitogasd ne huzogasd! A női mell nem rétes tészta! Huzogasd a farkadat!
2018. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha gyakran és erősen csinálod, akkor igen. De főleg a kor, a genetika és a szoptatás határozza meg. Attól, hogy sokat fogdossák még nem lesz lógós. Ha folyton durván rángatják, annak már lehet nyoma.
2018. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
4%
Huzogasd csak. Ha már 18 évesen lóg kicsit, 25 éves kotára úgyis mindegy. Valszeg elhízik
2018. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Igen, úgyhogy hagyd abba!
2018. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!