Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 100 lányból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 100 lányból mennyinek lehet szőrös a puncija?

Figyelt kérdés

Szörösnek azt értem ami vagy rövidre van vágva, vagy teljesen természetes szőrzetű.


Egy szőrös nemi szervű lánnyal másabb érzés a szex?:)


2018. szept. 3. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Ugyanolyan a szex csak szörös

Plusz nagyobb bukéja lehet

100 lányból max 5-10-nek és vagy szűzek vsgy pusztán igénytelenek

Olyanritka h csak azért mert nekik így tetszik

2018. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Korosztályfüggő szerintem
2018. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen változó, nekem fazonra nyírt 3 barátnőmmel együtt 1 nek eléggé szőrös a többinek csupasz.
2018. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen szőrös, de minden barátnőm leszedi,vagy megnyírja. l.
2018. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ket baratnomnek rövidre nyírt, nekem szoros egynek pedig fazon van hagyva
2018. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőim közül 3 nak csupasz,2 en nyírják, nekem és egy másik lánynak szőrös.
2018. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindjárt igénytelennek nevezni azt, akinek szőrös? Olyan bunkó vagy első válaszoló. Oké, a trutymók biztos jobban tapad a szőrbe, meg a betyárkörte is. De aki alaposan és rendszeresen mosakszik, figyel az intim részére és egészséges, annak szerintem nem büdös.


Mondom ezt pasiként. Nem, nem vagyok szűz.

2018. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

A szex annyiban másabb, hogy bizergálja a zacsimat, meg orálisan egy kicsit tud kényelmetlen lenni ha csikizi az orrom. De ennyi.

És az sem mindegy ám h kinek mi áll jól. Persze vannak ideologisták akik vagy csak szőröst, vagy csak csupaszt mondják h tetszik nekik.

Meg vannak az igénytelenek, akik azt mondják; mindegy. Persze, aki szűzfarok annak elhiszem h mindegy csak lenne már neki valami

2018. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én néha leborotvàlom,néha meghagyom.De azért göndörödni nem szoktam hagyni soha...Illetve a bikinivonalat akkor is leszedem,ha amúgy meg hagyom a szőrt.
2018. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Fura, hogy itt minden lany szam szerint tudja, hogy hany baratnojenek mennnyire szoros a puncija...
2018. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!