Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megujjaztam a baratnom, es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megujjaztam a baratnom, es egy nagyon keves ver volt az ujjamon, az azt jelenti, hogy atszurtam a szuzhartyajat?

Figyelt kérdés
Nagyon keves ver volt az ujjam vegen..

2018. szept. 3. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen valszeg átszakítottad a szűzhártyáját
2018. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Háh

Beszoptaaad

2018. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen
2018. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vágtad le a körmöd akkor igen, átszúrtad, amúgy csak átszakítottad
2018. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem biztos. Ennyi alapján nyilván nem lehet diagnózis felállitani.
2018. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy anno meg azt hallottam hogy ha nem sportol akkor egy ujjazastol is verezhet. Lehet nem volt eléggé nedves. Ne aggódj. Próbáld jobban “felcsigázni” öt :)
2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 direkt figyeltem ra, normalisan levolt reszeelve, nem volt semmi, de neki az jott be, hogyha tovig benyomtam, szoval lehet serult, de lehet atszakadt.. szerintem..


#6 Az volt pedig, bar lehet emlitenem kellett volna, sajnalom, es nem fajt neki egy percig sem semmi, elmondasa szerint.. nagyon szeretem ot, nem csak bedoftem, figyeltem, hogy neki legyen a legeslegjobb. Csak elmondta volna, ha fajna, nem haraptam volna le a fejet.. Persze ez nem mindenkinek faj, meg verzik, ezzel tisztaban vagyok, illetve nagyon szuk volt, eloszor csinaltak neki(maganak csinalja kb fel eve rendszeren) es en is eloszor csinaltam, az elejen egy ujjam alig ment bele, de utana mar kettot szeretett volna, es meglett a hatasa , mert rengetegszer elment..

2018. szept. 3. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamserules is lehet.
2018. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Havi van.
2018. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!