Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjatok a lanyok tudtara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjatok a lanyok tudtara hogy lefekudnetek vele?

Figyelt kérdés
Azon kivul, hogy direkt rakerdeztek. Pl racsaptok a fenekere? En tapasztaltam olyat, h egy pasi a buszon a fenekemhez tolte a szerszamat.. mik a titkos jelek? 18L

2018. szept. 4. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Aranyom az aki a buszon hozzád tolta a szerszámát az simán egy szatír
2018. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én például olyan utalásokat teszek, próbálom minél többször megérinteni, de nem úgy hogy a fenekére csapok! Hanem a kezéhez pl. Vagy megmasszírozom a vállát...... aztán érezni lehet ha vevő a dologra.....
2018. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
De szerintem ilyen titkos jel nincs
2018. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk én láttam már itt is ilyet, hogy a gyerek a farkát direkt odatolja, legalábbis ezt írta. De azért nem kell egyből rosszra gondolni, ha neked ér a farka. Lehet szűkös a hely. A Fight Club-ban elhangzott kérdésre, hogy a farkamat, vagy a seggem illik a válasz a farok. Az illem szerint színházban is, bárhol nem illik háttal elslasszézni valaki előtt. Véresen komolyan, az illem szerint a farkadat kell odatartani:D

Viszont ez a fenékre csapás is nem tudom. Én középiskola óta nem csaptam senki fenekére, aki nem a barátnőm volt és az akkor sem azt jelentette, hogy le akarok az illető lánnyal feküdni. Aztán ezt kinőttük, hogy ilyet akkor sem illik, ha közvetlen a viszony és poén az egész.

Viszont ha bármi jelét látod annak, hogy egy fiúnak bejössz, akkor biztosra veheted, hogy le is akar feküdni veled. Én nálam ez nem így van, de én működök máshogy. Viszont nálam is van nagyon ritkán olyan, hogy a megszokottól eltérően működök és frissen megismert valaki iránt igen nagy késztetés támad bennem, de ez tényleg eszement ritka és az ilyen is csak azért tud tovább menni, mert van bennem már egy kicsi. Na ilyenkor szerintem egy ember nézése mindent elárul, mikor már kezd elmenni a kontroll. Úgy értem, hogy hiába van bennem az ami, csak a pókerarc látszódjon. Ilyenkor ez annyira egyértelmű, hogy rendszerint a lányok szoktak durván kezdeményezni. Nyilván azért, mert annyira egyértelmű a helyzet, hogy nincs bennük se kétség a fejemet látva. Ezt nem tudom elmagyarázni, nyilván nem látom magam kívülről, meg nem is figyelem, pont ez a lényeg, de biztos, hogy nagyon rám van írva.

Az ilyen esetek amúgy tudnak viccesek lenni. Legutóbb ilyen esetben mikor ezt észre vette egy lány, akkor nagyon durván elkezdte produkálni magát, de már szinte karikatúra szerűen és próbálta felhúzni még jobban az agyam. De rosszkor talált meg, mert a képben volt egy régi barátnőm, akivel hatalmas volt a kavar és amúgy nem voltam jó passzban. Aztán ezt látva már ő kezdett el végig dögönyözni, hogy kicsikarjon valamit nem értvén, hogy miért nem cuppanok már rá. Aztán végül szóvá is tette, hogy bárkiről is van szó, ne foglalkozzak vele(hanem nyilván inkább ő vele). Aztán mondtam, hogy ezt nem értheti és röviddel ez után besértődve elviharzott:D Egyszerre volt kínos és vicces

2018. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Megmondom neki konkrétan
2018. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orálisan! Beszélgetésnek hívják.
2018. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Egy pasi egy valamirevaló nővel mindig és minden körülmények között lefeküdne, akár (f-)elismeri ezt, akár nem. Tehát a lényeg; senkinek sem kell a tudtára adni a nyilvánvalót.
2018. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!