Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek eddig hany perc volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eddig hany perc volt a leg rovidebb szex?

Figyelt kérdés

Miert volt annyi?

Hany evesek vagytok?


2018. szept. 4. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Kb 20 perc

Mert hamar elment a barátom

Valamennyi

2018. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:

Szerintem nem volt tíz perc

Barátnőm mondta hogy jó lenne befejezni amit elkezdtünk csak elszórakoztuk az időt így mondta hogy nagyon gyorsan tegyem boldoggá :D

2018. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huu hat buliztunk barátnőmel es nagyon izgatott ittam es fel mentünk es pukk 5 perc kb😂😂 soha tobbet. 18f
2018. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1#

20 perc, mert hamar elment a barátod .....

Ha 20 perc alatt nem tud neked orgazmust okozni akkor az már elég gáz.

2018. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huh hát talán egy perc

Be tette mozdult kettőtt és bumm

Rég volt nővel

Én 20 éves voltam a Férfi 46

24N

2018. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maga az aktus kb. 3 perc ami a legrövidebb volt. De ez egy párszor előfordult már. Egyszer előre tudtam, hogy ennyi lesz. Úgy volt, hogy nem jön át az akkori barátnőm, mert nem ér rá. Aztán mégiscsak átszaladt és mondta, hogy van egy kevés ideje és csináljuk azonnal. Én meg mondtam ugye, hogy egyrészt most én is rövidre vágyom, másrészt meg olyan állapotban is voltam, így csak 5 perc lesz. Mondta, hogy nem baj, akkor is csináljuk. Aztán kb. 3 perc múlva meg, "hát... ez 5 perc se volt":D:D:D:D:D De ő is poénra vette.
2018. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb 3 perc

Èn 16 voltam, ő 17

23/l

2018. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bakter.... nem volt nálam stopper.

Egy vízparti kempingben voltam, ahol éppen élőzenés buli volt.

Megtetszett egy srác, flörtölni, táncolni kezdtem vele, és olyan hevesre sikeredett a táncitánci, hogy nedves lettem, de mint egy kamaszlány az első orál után.

Bezárkóztunk a faházba, amit béreltem, és csak úgy állva, szerintem max 4-5 perc alatt, mindenféle előjáték nélkül megesett az eset.

30 voltam

2018. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan 17 éves koromban, hogy hozzáért a farkam a puncihoz, és robbantam. Ez elég rövid, nem? :D Kicsit túl hosszú volt az előjáték.
2018. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bummer ***** válasza:
Ha mindent figyelembe veszünk, ami a szexben van akkor kb. 5 perc. Egyik barátnőmmel volt pár olyan alkalom mikor már annyira be voltunk vadulva egymásra, hogy amint volt lehetőség egyből gyors aktus és az ennyi volt kb.
2018. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!