Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha kaptok csajtól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kaptok csajtól szexi képeket, kiveritek rá?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy férfinak küldtem magamról ilyen képeket, kíváncsi lennék vajon kiverte-e rá:) Vagy ilyenkor simán megnézitek és ennyi?
2018. szept. 6. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és bejön akkor meghívom inkább magamhoz szexelni.
2018. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1 éve a szeretőm. De mostanába nem volt szex, szóval küldtem képet
2018. szept. 6. 21:50
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak egyszer kaptam, olyantól, akinek a lelkébe szerettem bele. Eltettem őket magamnak emlékbe, nem szoktam nézegetni, mert csak feltépném a sebeket. Amikor kaptam, nagyon örültem nekik, de akkor se tudtam csak egy testet látni benne, így a kérdésben szereplő dolgot se tettem.
2018. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#2

Akkor miért nem kérdezed meg tőle? Esetleg megmondhatod neki, hogy ebből a célból küldted, hogy ne legyenek kételyei. 😁

2018. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha bejön a lány és beindít szexuálisan, akkor kiverem rá.
2018. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél! Én is küldök! Nem fogsz bennem csalódni!
2018. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanra tudom kiverni, akivel van valami minimális lelki kötődés, vagy szimpátia, vagy egy jó sikerült beszélgetés, akár élőben, akár neten csak írásban. Na ilyenkor nem is fontos kép, a fantáziámra is gyorsan elsülök. A képre meg akkor másodpercek alatt. De fontos, hogy valamilyen szinten ismerjem, ne vadidegen legyen, és ha ismerem is, számomra szimpatikus legyen a jelleme.
2018. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem,mert egy kép önmagában nem éri el nálam azt a hatást. hacsak nem kifejezetten olyan környezetben készült a kép, olyan szituációban, amire gerjedek, de kicsi az esély, hogy magától valaki pont ilyen képet küldjön.
2018. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 StevenUp ***** válasza:
Nekem is küldj és eldöntöm...
2018. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor ismerkedtem a későbbi párommal küldött ilyeneket és szinte mindre kivertem. Még sokáig azután is, hogy aktívan szexeltünk. 😅
2018. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!