Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők volt részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők volt részetek szexben jóval idősebb úrral?

Figyelt kérdés
26alatti nők 50-60as urak? Milyen volt?
2018. szept. 7. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindjárt jönnek a:


"Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít az életkor"


"Oh, ha minden fiatal fiú ilyen lenne!"


"Nagyon jó volt!"


"Soha jobbat!"


"és még egy új ruhát is választhattam utána"



típusú válaszok.

2018. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én csak 20 évvel idosebbel voltam
2018. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
35 vagyok, a szeretőm 53. Nagyon jó vele, figyelmes, odaadó, érzéki, a szex fantasztikus vele.
2018. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
26 fölött az a 20ev sztem nem sok
2018. szept. 7. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha “csak”szexről van szó akkor tökmindegy a korkülönbség
2018. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen

46 volt a legidősebb akivel aktus is volt csodás volt az egyik legjobb szexélményem volt 100%-ig rám hangolódott és figyelt arra hogy élvezzem! Olyat nyújtott amit nem tudok leírni akkor voltam 20 éves

55 évessel nem jutottunk el a szexig mert gondok voltak odalent az állóképeséggel itt is 20 voltam

24N

2018. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen! Nekem apa komplexusom van. Próbáltam fiatalabbal is, de amit az én ideálom nyújt, az felejthetetlen! Jelenleg 25 évvel idosebb mint én vagyok. Elotte is a nálam idősebbekkel szerettem lenni. És ha most jonne az anyagiasság, aki nyugi. Ilyenről szó sincs. Imádom az apró ráncokat, szarkalábakat, az ősz hajat főleg körszakállal. Tapasztaltak a szexben, nem kell irányítani őket. Egyből tudjak hogy kell fogni. Nem vagyok porcelánbol, igenis markoljon meg és mindent bele. Bár ez én vagyok. Nekem ez jön be.
2018. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy én miért nem tudok egy hasonló hozzáállás huszonéves lánnyal összefutni...!?? :-/
2018. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48 éves koromban 24 éves barátnőm volt. F/60
2018. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jocikabp82 válasza:
36 eves vagyok Ferfi idosebb novel voltam fiatalabban is de nem regen is volt olyan eset 20 es 27 evvel volt idosebb imadtam a sexet veluk fiatalabbal is lennek idosebbel is jok nagyon az erett nok😍
2018. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!