Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok smárolni közvetle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok smárolni közvetlenül (5-10-el követően) orális szex után a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nekem ez a második komoly kapcsolatom és furának tartom, hogy a barátomat nem zavarja, hogy lesmárol orális szex után. Az előző barátom ellenezte, és egyszer sem csinált kivételt, a jelenlegit viszont nem érdekli és azt mondja ugy is az övé.

Nálatok hogy van ez?



2018. szept. 9. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is leszoktam smárolni orál után, nincs vele gondja, sőt...
2018. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
óóó én imádom ezt. Miután kielégít szájjal természetes hogy megköszönöm neki. Ez olyan cuki dolog, ha szeretsz valakit ne foglalkozol semmivel.
2018. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még ugy is ha a szátokba élvezett?
2018. szept. 9. 01:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem sokszor közben direkt felhúz, édesen megpuszil aztán... "mehetsz le vissza dolgozni."
2018. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért, te nem csókolod meg miután kinyalt, és a nedveidtől édes a szája? :D
2018. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az én számba még nem élvezett egyik pasim sem, de orál közben is szoktunk csókolózni.

Az előző párod is a szádba élvezett és utána nem akart megcsókolni? Vagy csak közben nem szeretett csókolózni?

2018. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az előző barátom annyira undorodott a saját spermájától, hogy még egy puszit sem akart adni, amíg nem mostam fogat. Sajnos hamar rámragadt ez a felfogás, és egy idő után én is undorítónak találtam. Többet nem hagytam, hogy a számba élvezzen, hiszen utána rohannom kell azonnal fogat mosni, különben gusztustalan vagyok.


A mostani barátomat egyáltalán nem zavarja. Orál után összebújunk, csókolózunk, vagy folytatja velem. Szerintem ez a normális hozzáállás, hiszen én is megcsókolom miután kinyalt. Sokkal jobban érzem magam így, és már nem bírnék olyannal lenni, aki undorodik saját magától.

2018. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem volt téma, nem okozott lelki traumát.

Szerelmem orállal elégitett ki, szájába mentem el. Lesmárolt.

Egyikünkbe se merült fel ezek szerint, hogy bármi természetellenesség lenne ebben.

2018. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-10 mi?
2018. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!