Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbízható oldal ez a SexChat.hu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható oldal ez a SexChat.hu?

Figyelt kérdés

Csak mert regisztráltam, amelyben elfogadtam hogy a fizetési adataimat megtarthatjak... Szóval akár le is húzhatnak ha mondjuk veszek tokent(Vagymit.. nem tudom pontosan.)


A másik kérdésem meg az hogy ahogy láttam 1ft-1token, szóval az really, hogy a magyar csajok 150ftért bármit megtesznek?

Itt arra gondolok hogy ugye 300token a privát show, és ebből ők 150et kapnak, mert fele az oldalé, akkor most 150forintért..?!

Vagy csak én értem félre és ott a privát showba még külön fizetni kell? Vagy mi a helyzet ezzel? Nem nagyon értem...



2018. szept. 10. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy szar kamu lehúzás.
2018. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. szept. 11. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ne legyél már naiv...kb. annyira valóságosak az ottani nők, mint az "igazicsajok" kamuoldalon. Kedvenceim a "fszra éhes magyar nők" feliratú képen az amerikai 110 voltos konektor a falon, egy másikon meg a svéd feliratú ásványvizes üveg :DDD


150 forintért bármit megtesznek...whehehehe...egy dobozos kólát nem kapsz ennyiért.

2018. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta már kideeült hogy én értettem félre, de nektek is utána kéne járni, meet egyáltalán nem így van:)
2018. szept. 11. 06:32
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak annyi volt kiirva hogy 300ft:D

De az sehol nem volt hogy percenként..😂😂

2018. szept. 11. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak annyi volt kiirva hogy 300ft"

Aztbesztbasz megbassza azt a mocskos kuúrva világot. 21. Századi prosti+strici.

2018. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jogos😂
2018. szept. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!