Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri? Kiváncsiságból eldöntö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri? Kiváncsiságból eldöntöttem hogy nem masztizok a következő szexig? 👇

Figyelt kérdés

A barátommal majd valamelyik nap fogunk találkozni.

13 napja nem maszturbáltam. És a barátommal 8 hónapja nem volt szex, mert külföldön tanultam stb.

Ha nem nyulok magamhoz igy élvezetesebb lesz a szex, vagy befolyásolja egyáltalán...?Az együttléttel eddig se volt probléma, mindig jo volt, de egyszer se volt orgazmusom amikor szexeltünk, csak amikor magamnak csináltam (csiklói). Szeretek kisérletezni ezért gondoltam hogy nem maszturbálok ameddig nem találkozunk.

Ha ez számít valamit ő az első barátom, és eddig 7 alkalommal voltunk együtt úgy.

20L

Köszönöm annak aki normális választ ad!


2018. szept. 11. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én azért egy jó pörköltnek és egy szilvás buktának jobban örülnék.
2018. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd...attól függ, mennyire kínoz a vágy

Ha nagyon egymásra gerjedtek, lehet, annál nagyobb lesz az élvezet

Egyébként ha hónapokig kéne még várnod, azt mondtam volna, hogy nem érné meg, így azért már elfogadhatóbb

2018. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Alapból is nagyon fogjátok egymást kívanni, de így még jobban be leszel gerjedve!
2018. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!