Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekelne hogyan éltétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne hogyan éltétek meg a többes, a cuckold vagy a párcserés szexet? Mi az ami után arra gondoltatok, hogy kipróbáljátok ezt, és mennyire volt élvezetes, avagy mennyire csalódtatok az egészben?

Figyelt kérdés
Lehetőleg értelmes válaszokat várnék. Az meg hogy talán ilyen,vagy hasonló kérdés volt már,azzal nem tudok mit kezdeni. Itt szinte minden téma ismétlődik egy idő után. Engem most érdekel ez.
2018. szept. 15. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mi a nejemmel próbáltuk a 2ffi+1nő felállást. Nem igazán tudtunk felszabadulta élvezni,kivéve a +férfit. Teljesen más mint a filmekben
2018. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Privátban, ha érdekel.
2018. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Mindketten 18 évesek voltunk és nem volt probléma, mert alapjáraton ő is szerette volna a hármast.

Így amikor kiderült, hogy mi izgat, akkor kb egy héten belül le is szerveztük egy cimbimet.

Én konkrétan már az odaút során majdnem előttem, de ő is rohadt nedves volt, bár tagadta.

Gondolom a többit már kitalálod, 5 perc nem telt el és mind a hárman túl voltunk egy orgazmuson, aztán kb reggelig nyomtuk, olyan igazi hardcore módon, volt kb minden.

Életem egyik legjobb szexe volt, azóta meg már sok ilyen kalandom volt, de azért csak ez az első.

Azóta mondjuk már nem vagyunk együtt, de jóban vagyunk és máig célozgat, hogy a mostani, már férje nem ilyen lovagias :D

Szerintem megéri kipróbálni meg amúgy is szeretik a nők, valamint akár milyen hülyén hangzik, de jó hatással van a kapcsolatra.

Jó, nyilván sokaknak nem fér bele, hogy a párjuk mással legyen, nyilván náluk nem így végződne.

2018. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én beugró voltam házaspárhoz, férfiként.

Nagyon élveztük mindhárman.

2018. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekünk nagyon bejött. Szerintem ha mindkét fél őszintén vevő rá akkor emelheti is a kapcsolatot. Teljesen más szintű bizalom működik egy ilyen kapcsolatban. Nem birtokolni akarjuk a másikat, ahogyan nagyon sokan teszik és ráadásul közben szeretetnek mondják. Sokféleképpen lehet valakit szeretni, de a birtoklás nem az. Szerintem. Nálunk a 2 ffi 1 nő felállás dívik, a férjem úgy szokott fogalmazni, hogy ő túl finnyás és ,,egy gazdás" :-D mármint plusz nő tekintetében. Én nagyon örülök, hogy kipróbáltuk, csak azt sajnálom, hogy viszonylag ritkán tudunk rá sort keríteni (két gyerekünk van és mindkettő 3 év alatti, ez ad némi logisztikai kihívást). Már nem nagyon tudnám elképzelni, hogy ne így éljünk. Nem is csak élvezet szempontjából, hanem maga a tudat, hogy nem élhetném meg úgy a szexuálitásom, ahogyan nekem jó. Lekorlátozva érezném magam. Sosem éreztem magam ennyire szabadnak egy kapcsolatban korábban. Még talán kapcsolaton kívül sem :-D
2018. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!