Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásnál zuhanyzás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásnál zuhanyzás?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik rutinosak egyéjszakás kalandok terén.

Valahogy úgy képzelem el (legalábbis így tervezem), hogy otthon összekészülök buli előtt. A buliban megismerkedek egy lánnyal, és ha minden jól megy hazaviszem. Ez eddig tiszta sor.


Na de egy buliba az ember elindul kora este, és mondjuk éjfélkor/éjfél után nem sokkal ha szerencséje van hazaviszi a lányt. Ilyen esetben mennyire jellemző egy gyors zuhany akció előtt?

Mert hiába tisztálkodom délután, egy egész este alatt, pláne ha valami táncos helyről van szó eléggé beizzad az ember. (Nők, férfiak egyaránt).

Tehát ilyenkor mi szokott lenni? Mindenki külön-külön kimegy a fürdőbe, gyorsan felfrissíti magát, esetleg közös zuhany?

Mert ha ezek nincsenek, akkor elég visszataszítónak képzelem el a dolgot.


Hogy szokott ez lenni a gyakorlatban?


20/F



2018. szept. 15. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináld ahogy szeretnéd, csak nehogy közben kirámolja a lakást:)
2018. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezd meg, nyilván, ha neked jobban esik akkor zuhanyozz le, de ilyenkor nem szabad sokáig váratni a csajt mert esetleg lelép hiszen fel van pörögve és téged akar, szerintem lazán csak!
2018. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére nagy értékeket nem tartok otthon, albiban vagyok így csak az van nálam ami nagyon muszáj.

Elrontani semmiképp nem szeretném, csak nem tudom ilyenkor mi a bevett “szokás”.

2018. szept. 15. 22:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bevett szokás, lazulj,le, csak nehogy a buli közben is a zuhanyzáson aggódj mert akkor nem lesz egyéjszakásod mert érezni fogják rajtad hogy ezen pörögsz
2018. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan befutsz a mosdóba és leöblíted a farkad kis vizzel esetleg szappanos vízzel. De amúgy szerintem nem olyan zavaró főleg ha nem lesz orál szex és az ilyenkor nem feltétlen van. Volt pasi aki biciklivel járt hozzám szexelni elég messziről és ő neha lezuhanyzott mert megizzadt de egyéjszakasnál ahol elég gyorsan mennek a dolgok ott felesleges.

Gumit ilyenkor mindig használj!!

2018. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már egymásra vagytok indulva, akkor nem a zuhanyzáson fogsz agyalni. Főleg, ha a lány rögtön rádmászna!
2018. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gumi az alap, nem szeretnék se betegséget se egy becsúszott gyereket.

Ez a gyors leöblítés egy járható út lehet.


Még egy kérdésem lenne, viszonylag régen voltam nővel, még egy komolyabb kapcsolat keretein belül, viszont azóta se kaland se kapcsolat semmi nem volt. Most kezdenék igazából “kalandozni”, ha ilyenkor a teljesítményem nem az igazi az mennyire gáz?

Úgy értem nem valószínű, hogy most döntenék rekordot leghosszabb szexben...

2018. szept. 15. 22:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem idáig 4 egyéjszakásom volt, de nem zuhanyoztunk le előtte. Szerintem rontana az a kiesett idő a dolgokon. ??/L
2018. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mennyire gáz? Hat egyéjszakás, szóval többet nem leszel vele. Legfeljebb nem a legjobbak köze fog besorolni.


Megkérdezhetem miért kezdesz bele?

2018. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy időre most nem szertnék komoly kapcsolatot, szeretném magam kicsit kiélni.

Nem is ragaszkodom az egyéjszakáshoz, én benne lennék egy kötetlen afféle “összejárunk szexelni” kapcsolatban is, viszont úgy gondolom egyéjszakást könnyebben találnék, és ez jár a legkevesebb kötöttséggel.


Szerencsére nem fulladok ki egy menet után, viszont az első általában mindig rövidre sikerül, ennyi kihagyás után meg képzelem milyen lenne, ezért kérdeztem, hogy nem gáz-e a teljesítmény ilyenkor.

2018. szept. 15. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!