Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire beteges ha erre verem?

Figyelt kérdés

Nem kamu/troll kérdés.


RÖGTÖN AZ ELEJÉN MONDOM, HOGY AKINEK GYENGÉBB AZ IDEGZETE, AZ NE NYISSA MEG A KÉPEKET!


Szóval erre gondolok:

[link]

Valami miatt kellemmes belső nyugodság töltel, amikor erre élvezek el.


De nagyon izgatónak tartom ezeket is:

[link]

[link]

[link]


Sokszor elképzelem, hogy az én vérem borítja be őket, amit mohón élveznek. Néha azt is szeretem elképzelni, hogy egy nő a szexért cserébe a véremet kéri, vagy megiszi. Az sem zavarna, ha szex közben a párom kényszert érezne, hogy megvágjon engem, hogy a véremet ontsa, amiből inna, vagy csak simán ráfolyna. De engem sem zavarna ha rámfolyna a párom vére, szívesen innák belőle is, azonban úgy nem tudnám élvezni ha ezt nem az ő beleegyezésével tenném. Menstruálás közben is élvezni tudnám az aktust. A lényeg a VÉR.

Néha ilyeneken fantáziálok...


Szerintetek ezek mennyire beteges gondolatok? 21/F



2018. szept. 16. 02:00
1 2
 1/16 StevenUp ***** válasza:
93%

Láttam ennél cifrábbat is

Tapasztalatból mondom hogy majd kinövöd

2018. szept. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1


Tapasztalatból mondom, hogy nem fogom. Mert már legalább öt éve vonzódom az ilyen dolgok iránt. A fenti képek közül az elsőre is már több éve, amikor legelőször kivertem rá.

Emlékszem arra is, hogy egész kisgyerek korom óta foglalkoztatott vér (csak akkor még nem szexuális értelemben véve is). Persze ez miatt nem bántanák senkit, mert nem szeretek ártani másoknak, amennyiben ezt a másik nem élezné.

2018. szept. 16. 02:27
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Szóval kinyalnál egy csajt, amikor megvan neki?
2018. szept. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3


Például :D

2018. szept. 16. 02:34
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
#3. nekem nincs "vérfétisem" de én is kinyalnék egy lányt attól még h megvan neki simán,és bizony nem bedugott tamponnal! Nincs abban semmi rossz sztem. Csináltam így már sokszor...
2018. szept. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tetszik, mondjuk annyira azért nem, hogy ekörül forogjon az életem, de jöhet. Volt nőmmel csináltuk is úgy menstruáció közben, hogy fröcsögött körülöttünk a vér.:)
2018. szept. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
majd elmúlsz 14
2018. szept. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy csináltátok, mert azért az nem úgy néz ki, hogy fröcsögött körülöttünk a vér. Tudnád, ha csináltad volna. De ez az oldal kamuból áll
2018. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Fröcsögött:DD Ekkora kamut :D
2018. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nrm beteges

Neked ez tetszik és kész

2018. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!