Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, a barátnőm miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a barátnőm miért nem kívánja a szexet, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve vagyunk együtt. Ez már egy éves probléma, de valahogy megoldottuk és volt más, amivel foglalkoztam. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.


A barátnőmről tudni kell, hogy kiskorában nagyon prűden nevelték. Ha szex volt a TV-ben, átküldték a másik szobába meg ilyenek és...emellett....szóval ő annyit látott a szexből, hogy az apja hazamegy (elváltak) és mindig pénzt ad az anyjának szex után, különben nem lett volna pénzük semmire. Előttem 2 sráccal feküdt le. Az elsővel szörnyű volt, a másodikkal ugyanezért mentek szét, ami az én problémám.

Ő maga mondta, hogy rossz emlékei vannak a szexről. Állítása szerint soha egy férfiról sem jutott az eszébe, hogy de jó lenne vele lefeküdni vagy milyen jól néz ki...a gond, hogy rólam sem...


Amikor csináljuk eljut a csúcsra, többször is. A hangot megjátszhatod, de bizonyos dolgokat nem...

De nagyon nehezére esik elkezdeni, magától meg egyáltalán nem érdekli, eszébe sem jut.


Az extra csavar a sztoriban, hogy orálisan bármikor csinálja nekem, de ezt is "kérnem kell"...

Ezzel az a gondom, hogy olyan, mintha "jó, legyünk túl rajta, megcsinálom, hogy lenyugodjon" érzésem van tőle. Emiatt már nem is akarom. Pedig durván jól csinálja.


Viszont én megőrülök ettől. Nekem kell,hogy egy nő rám másszon és le akarja rántani a nadrágomat (ahogy pl. exeim), szexi képeket küldjön, szóval érezzem, hogy be van rám indulva.


Egyébként eléggé jól néz ki (magas, szőke, szép arcú, sportos alkatú)

és én is sokat adok magamra, sportolok, kimozdulunk, ápolt vagyok, törődöm vele. Az ő élete is halad és az én életem is. Nem panaszkodom, mindig tetszem más lányoknak, de én neki akarok. Ha megkérdezem, hogy mit csináljunk másként, akkor azt mondja, hogy ennél jobbat el sem tud képzelni.

Nem értem a problémát.


Szakítani nem akar, mert amikor felhozom (viszonylag sűrűn újabban), hogy talán nem én kellek neki, utána totál kiborul, sír és esküdözik, hogy engem szeret és velem képzeli el az életét és nem tudja miért van ez.

Más férfi nem lehet a sztoriban, egyszerűen időnk nincs rá. Együtt élünk, megkér,hogy menjek elé kocsival stb...


Mit tehetnék, hogy segítsek neki? Lehet ezen egyáltalán változtatni?


24/L 28/F



2018. szept. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A regi gatakat kene feloldani. Szerintem el kene gondolkodni azon, hogy esetleg szalembertol ker segitseget.
2018. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Jól mondja az első. Ez magától nem fog megoldódni.
2018. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Első jo mondja
2018. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az a helyzet, hogy más szexuális habitusotok, más, ami izgat téged, M, ami őt, neki a szex nem önfeledt, izgalmas játék, hanem egy " cselekvés". Alapvetően nem fogod tudni sosem megváltoztatni, hidd el. Vagy elfogadod így, vagy megszöksz...
2018. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen lánnyal veszítettem el a szüzességemet (fiú vagyok), a csaj osztálytársam volt. Igazából ő szeretett belém, aztán idővel én is megkedveltem. Az apja pap, az is a konzervatív fajtából, és a csaj is ilyen volt, bár egyes dolgokra kimondottan nyitott volt (bulizás, pia, ilyesmi). Viszont szex szempontjából még a maszturbálást, azaz a saját maga izgatását is undorítónak találta. Kb egy évig ment ez így, hogy flörtölgettünk, dumálgattunk ilyesmiről, annyit főztem a fejét, hogy belement abba, hogy lefeküdjön velem, úgy, hogy közben volt egy hivatalos barátja, akivel jártak már jó ideje, de a srác messze lakott. Szóval gondolhatod mennyi munkám volt abban, hogy egy ilyen szent kislányt odáig rontsak meg, hogy megcsalja a barátját, akivel azért nem feküdt le, mert nem jártak még nem tudom mennyi ideig :D Elkezdtünk rendszeresen dugni, az első 3 nagyon visszafogott volt: csak misszionárius, semmi nyalás, semmi szopás, vagy ilyen extrém dolgok. De mivel kívánta a dolgot, összejártunk egyre többet (közben szakítottak), a végén már vadmacska volt az ágyban, leszopott magától, az arcára élvezthettem ilyesmi.

Na mindezt azért írtam le, hogy egy ilyen konzervatív csajt is meg lehet változtatni, de magabiztos, és irányító kell legyél, mert én is az orránál fogva vezettem a csajt, hogy őszinte legyek. Nem úgy, hogy bunkó vagyok, hanem szépen elmondtam, hogy én mit akarok, mit szeretnék, nemcsak a szexben, hanem bármilyen témában, és ahhoz tartottam magam.

2018. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Téged nem kíván! Nem a szexet!!
2018. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés meg minden, de léteznek aszexuális, demiszexuális emberek. Lehet a kérdező is egy ilyenbe futott bele.
2022. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!