Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen, akár perverz vágyatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, akár perverz vágyatok van, amit még soha nem élhettetek ki?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 17:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Igazából van több is. Van egy-kettő fétis szerű dolog és vannak különböző szituációk is.


Igazából egyszer már leírtam egy kérdéshez, így csak bemásolom neked:


"Az egyik legújabb ilyen elképzelésem vagy úgymond vágyam amit még nem éltem meg, de nagyon ki szeretném próbálni az, hogy (nem tudom van-e külön elnevezése ennek a dolognak) amolyan "kellemes kínzást" éljek át. Ez alatt arra gondolok, hogy akár a kéz kibilincselése és a lány pedig úgy mozog a farkamnál, hogy nem történik egy ideig behatolás. A puncijával ráül és oda vissza mozog rajta, közben simogatja és csak húzza az időt és úgymond "megkínoz", hogy a puncijához dörzsöli és mégsem tehetem be. Közben néha áttérne arra, hogy csak kézzel vagy a lábával simogass és közben ráülne az arcomra. Ezek sorozatát csinálni ameddig csak bírom és fel nem robbanok, hogy ne élvezzek el és a legvégén pedig, mikor már épp csak pár másodperc van hátra akkor történne az, hogy ráül és benne élvezhetek el. (Bár ez utóbbi nem feltétlen fontos és nyilván csak fogamzásgátló mellett működne, de fantáziaként élvezetes számomra.) Az én elélvezésem után sem lenne vége a dolognak és lenne pár ötletem, hogy mivel lehetne folytatni, de szerintem azok már túlzottan meredek gondolatok, hogy leírjam."


Mondjuk van sok minden más is, de nem valószínű, hogy bármikor sikerül majd őket átélni.

2018. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Pisiszex, mélytorok sok-sok nyállal.
2018. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Bár ne lenne ilyen de sajna van...

Fiatal lánnyal lenni vagy anya -lánya párossal!!

A másik hogy egy igazi sub nővel lehessek !!

2018. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
Szűz lány, aki csak análba akarja egy darabig még, de rendszeresen.
2018. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Adott egy szögesdrót kerítés, és egy baseball ütő.

A szögesdrót előttem, az ütő a kezemben, a kettő között pedig a főnököm.

Megütöm, nekiesik a szögesdrótnak. Onnan feltápászkodik, újra megütöm, újra nekiesik a kerítésnek, és így menne ez amíg lélegzik az a csökevény.

2018. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%

15-17 közötti fiúval kipróbálni.

Két pasival szexelni.

Kutyával csinálni.

23l

2018. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
53%
brutális cbt :)
2018. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%
Egy vsomo feka pasival dugni....
2018. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Egy 3-as jó lenne valamikor.
2018. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%
Nekem elég lenne,egy gátlástalan csajjal dugni egy hatalmasat:)
2018. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!