Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek pénzért?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek pénzért? Mennyiért? Milyen neműek vagytok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok,csakis nővel, sőt még ingyen is. 35F
2018. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az a partnertől függ, van akivel már 20 ezerért is, van akivel min. 50 ezer és persze van akivel soha smmi pénzért. 30F
2018. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kivel. Meg ilyen helyzetben én ha bele is mennék, biztos hogy borzasztó lennék, szóval aki fizetett érte, annak nem biztos hogy megérné. De lenne olyan helyzet és az a pénz, de nem minden esetben. Egy tényleg taszító nőnél eleve képtelen lennék felállítani. Illetve tényleg nem tudom, hogy tudnám rávenni magam, hogy egyáltalán hozzáérjek.

Én nem tudom becsapni magam mint sokan teszik, hogy másra gondolnak. Én eleve soha nem gondoltam másra, csak az adott lányra mikor lefeküdtem valakivel.

Meg hiába uzis, de nekem kell valami minimális kapcsolat ehhez. Nem érdekel, hogy ez ki szerint mennyire ratyis én akkor is ilyen vagyok. Szóval ez és nehezítené a dolgot.

Amúgy a nagyapámnak volt erre egy mondása, hogy egy szép nővel bárki le tud feküdni, de csak egy igazi férfi tud lefeküdni egy ronda nővel.

2018. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
igen pasi ként egy jó éjjelért akár százötvenezret is adnék
2018. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Persze. A tarifa attól függ, hogy milyenek a másik fél adottságai :D

26/F

2018. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem:D
2018. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa. Nem vagyok rá büszke, de mindig nagyon diszkrét volt. Nem fordult elő sokszor.

22l

2018. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem!


N

2018. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én mindig fizetek a szereetőmnek
2018. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
10 milláért még pasival is:D (hetero vagyok)
2018. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!