Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevalljuk vagy nem "felkapott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljuk vagy nem "felkapott téma" itt, és elég sok kérdést látni a cuckold a párcserés és a többes szex kérdéskörben?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem ördögtől való dolog,az pedig hogy ki mit gondol erről az az ő magánügye és erkölcsi hozzáállása is egyben. Régebben sem voltak erkölcsösebbek az emberek,gondoljunk a római orgiákra stb. Ítélkezni mások felett pálcát törni nem lehet és nem is szabad. Az hogy a szex két emberre tartozik ez is nézőpont kérdése. Ha jól érzik magukat akár a gyönyör fokozása érdekében többe emberrel az ő döntésük.Az én véleményem szerint ezeknek a többes kapcsolatoknak igazából 2 veszélye van.A nemibetegségek és az érzelmi veszélyek. Nagyon erős kapcsolat és azonos hullámhossz kel,hogy valaki átgondoltan ez átakarja élni. Engem is izgat ez a téma egy ideje nagyon,igaz még nem éltem át. Azért nem semmi látvány lehet az.hogy akit szeretünk aki fontos számunkra őt megosztjuk mással. Egy másik aspektusból nézve,az hogy tudom más is örömet és gyönyört ad neki,a birtoklási vágy totális levetkőzése...A párom a társam,nem egy tárgy,ezt sokan elfelejtik az efelett pálcát törők is. Meg hát ugye a jó régi mondás,hogy ízlések és pofonok.
2018. szept. 20. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
A párom nagyon nehezen mondta el hogy erre izgul mert közben meg nagyon féltékeny típus. De ő se tudja miért indítja ez be. Szóval ez nem csak erkölcsi hozáállás kérdése.
2018. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Magadnak mindenképpen.

Párodnak ,partnerednek is .

Ezt a vágyat,meg kell beszelni. Akár reggelizőasztal mellett is. Ha eddig eljuttok akkor érdemes megélni.


Csaladnak ,idegeneknek ,barátoknak soha sem !

2018. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó a kérdés -ami vélemény is- és az eddigi válaszok is! Mi a férjemmel ugyanígy gondolkodunk. Nekem is féltékeny a párom, de ettől még izgalmasabb számára...😊
2018. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Na jó, de mi a kérdés?

Amúgy engem is izgat, volt is már benne részem meg lesz is :D

Nyilván nem verjük nagy dobra, de azért ismerkedünk.

Nem kérek privatot.

2018. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem osztozkodom. Csinálja mindenki akinek jólesik, az ő dolguk. De akkor se szóljon be itt senki mikor azt írom, hogy van 4 szexpartnerem is. Akkor bezzeg mindenki lequrvázott, most meg mindenki azt írja, hogy ez a többes szex full normális. Álszentek.....
2018. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A szex partner az titkos .

Ez a vűgy dolog meg nem egymás becsapásával történik.

A másik fél tudtával , beleegyezésével.

Van némi különbség a kettő közt azért .Ég és föld kb .

Nem megcsalás .

2018. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vágy akart lenni .
2018. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
5- nek teljesen igaza van , de ez az álszentség nem csak ide igaz hanem más témakörben is megállja a helyét!
2018. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

1 kérdés és utána 8 soron keresztül papolás.


Szerintem sem tartozik senkire, de az én meglátásom: hogy azok kérdezgetnek és kommentálnak a legtöbbet akik nem csinálják.

Mi csináljuk, többször is csináltuk, éveken keresztül nézelődtünk és mentünk szex bulikba, és sosem kötöttük ezt mások orrára. Ez egy magán ügy és aki csak dumál róla, de nem csinálja, az meg csak unatkozik.

2018. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem feltételen kell egyet érteni amiket írtam,nincs ezzel semmi gond. De annyi kérdés van itt ezen az oldalon,akinek nem tetszik lapozhat más kérdésekhez. Ennyi részemről? téma itt nyilvánosan lezárva.
2018. szept. 20. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!