Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm látens melegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm látens melegnek tart az anális szex mániám miatt. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Mióta szóba került a téma párszor megengedte használni a hátsó bejáratot, én pedig teljesen rákattantam. Imádom nyalni, dugni, nézni. Gyakorlatilag alig várom, hogy végre áttehessem oda a farkam. A barátnőm legutóbb a fejemhez vágta, hogy szerinte látens homokos vagyok és ezért rajongok a fenekéért. Azóta nem engedi használni, a puncija pedig már egyáltalán nem izgat. Mit tegyek?
2018. szept. 20. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha a puncija mar nem izgat, akkor vmi probléma lehet. Az oke, hogy néha a popsijába is jóm érzed magad. De ha csak ott, akkor nem meglepő, hogy annak tart! Te biztos vagy magadban?

Mondanám, hogy probálkozz masik baratnővel, de ha mar egyáltalan nem izgat a punci, akkor nehéz lesz nőkkel kezdened. Hiszen a puncinak "szüksege" van a peniszre. Csak popsival egy lannyal nem tudsz kapcsolatot kialakítani. Az pasi pasival dolog.


22L

2018. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem téged az zavar hogy igaza van
2018. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem dugom meg a punciját de lelankadok és állandóan a popsijára gondolok. Csak úgy tudom élvezni ha közben a popsiját ujjazhatom
2018. szept. 20. 15:43
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lenyeg, hogy megdugod e a puncijat. Hanem az, hogy arra NEM izgulsz, csak a popsijára!
2018. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
Szóval van egy szexuális vágyad, amit nem csak hogy nem hajlandó neked megadni, de még ítélkezik és vádaskodik is miatta. Szép kis barátnő... Keress egy másikat, aki ki tud elégíteni!
2018. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Coming out.
2018. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát aki úgy akar közösűlni ahogy a meleg pasik arra most mit mondjak?!
2018. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Keress egy új csajt és dugd addig a hátsóját, amíg az is meg nem elégeli ...aztán jöhet a kövi.
2018. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Szeretheti egy pasi az Anált

De ha már a Punci nem izgatja

Ott Komoly gondok vannak már

2018. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg sok, hogy neked csak az ánusz.

Szerintem is meleg vagy.

2018. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!