Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár hónapon belül le fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapon belül le fogok feküdni egy 50+nőve Építő jellegű válaszokat kérek csak a többi lent ?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogy tudom a csúcsra jutattni ha csak hüvelyi orgazmusra képes, és ő egy tapasztalt exprosti és félroma, de még mindíg fiatalos a teste csak az arcán látszik mennyi. Második alkalom lesz vele de az elsőnél akkor még csak 48 volt én meg tapasztalatlsn szűz fiú voltam akkor ő vette el 28 éves koromban akkor élvezte amit csináltam csak nem ment el. Én nekem sikerült 2x is.
2018. szept. 20. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy élvezte, csak úgy tett, mintha élvezné :D
2018. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ott voltál
2018. szept. 20. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Fel kell nyomni a lábát a füléhez,aztán mehet a "légkalapács".
2018. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha annyira rossz lett volna akkor nem akarnánk mégegyszer nem?
2018. szept. 20. 17:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Cköszöm a második válaszolót már gondoltunk erre a pózra
2018. szept. 20. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért azt vedd számításba, hogy egy 50+ éves fél-roma exprostiról van szó, aki talál valakit, aki ennek ellenére kezdeni akar vele. Ilyet nagyon nehezen találna másikat és ezzel ő is nyilván tisztában van. Sőt azzal is, hogy én ahogy kiveszlek téged, te simán végleg össze is jönnél vele, hogy ha ő irányítana. Valószínűleg fog is és benne van, hogy te egy út vagy neki és talán utolsó esély arra, hogy majd vénségére ne maradjon egyedül
2018. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért még ennyi idősen nem ki vénhedt senki.

Ha meg jól tartja magát nincs azzal semmi baj.

Mind kettőtöknek szüksége van a màsikra.

Nyugodtan kérdezd meg tőle hogy ő hogy és mit szeretne.

Biztos elfogja mondani vagy megfogja mutatni.

2018. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért jó sokat vártatok a másodikkal. Biztos felejthetetlen élmény volt az első. Amúgy egy nagy kamu ez a kérdés.
2018. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu viszont van férje és 4 gyereke 3 az elöző férjétől (2 fiú,1 lány) a mostanitóleh egy fia csak a férje olyan gyógyszereket iell szednie amitől nem mindíg áll föl neki ezért az ő engedélyével megengedi a feleségének hogy mással is lefeküdjön. Csak egy kikötése volt hogy tudja hol és kivel szóval erről is tud. De ő megigérte hogy én leszek az utolsó és utána abba haggya mert már túl idősnek érzi magát utána már csak férjével lesz eggyütt. Így teljes a történet és semmi más nincs köztünk csak szimpla barátság csak ő lett a szextanárnőm.
2018. szept. 22. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!