Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (idősebb korosztály)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (idősebb korosztály)! Képesek vagytok szabályozni, hogy ne álljon fel nektek, ha felizgultok, vagy izgalom hatására nem lehet irányítani a merevedést? A nemi izgalom mindig merevedéssel jár?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Idősebb férfiaknak nem kontrollból nem áll fel:D Nem tudom neked mi az idősebb, illetve mik azok az esetek amikor kontrollálni kéne.

Ha az ember nem stresszel, akár a szex miatt, akár az élet egyéb területe miatt, akkor a nemi izgalom bizony erekcióval áll. Ha erekció van, akkor azt egy fiatal is tudja szabályozni valamennyire. Ez nem kor kérdése, hanem hogy mire gondol és milyen erősen. De miért kéne azt kontrollálni?

Viszont pont, hogy egy érettebb és tapasztaltabb ember pl. szex előtt nem stresszel, vagy kevésbé, így az erekció még inkább jön

2018. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek szabalyozni inkább álljon mint fel6!!
2018. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha felnősz, rájössz, hogy alapból nem áll fel mindenre.

Nekem csak akkor áll fel, ha a kontaktus is van. Attól nem áll fel, hogy meglátok egy jó nőt, csak attól ha feleségem megsimogatja, megpuszilgatja, stb. Illetve hajnalban magától, de az más dolog.

2018. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alap,h ha fiatal vagy,mindenre felall. Ez igy jo ,elvezd ki.

N

2018. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi azaz ki számít idősnek? Nekem hála az égnek így ötven felett is feláll,de szabályozni azt még minek és hogyan is...?
2018. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz (ha jól sejtem), erről az jut eszembe, amikor sorozásra kellett menni annak idején. Tudni lehetett, hogy ott majd le kell vetkőzni a bizottság előtt. Mivel abban a korban voltam, hogy gyakorlatilag mindenre felállt a farok, be voltam aggódva, hogy mi lesz, ha akaratom ellenére beáll ott is, az emberek meg azt hiszik, hogy a férfiakra áll be, ami ugyebár igen gáz lett volna és igazságtalan még a feltételezés is.

De az aggodalmam alaptalannak bizonyult, mert a szituáció egyszerűen olyan volt, hogy semmilyen. Teljesen érzéketlenül ment le a menet.

Idősebb korban libidófüggő, amit befolyásol a táplálkozás, vitaminok, ilyesmi.

Múltkor például annyira libidós voltam, hogy a bolti pénztárnál sorban állva, beálltam teljesen a pénztárosnőre. Álló helyzetben.

2020. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Változnak az idők, változnak a szokások.

A fiatal szégyelli, ha feláll.

Az idős szégyelli, ha nem áll fel.

😁

N65/F69

2023. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!