Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mikor vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor vesztettétek el a szűzességeteket? És megbántátok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam, egy év kapcsolat után veszítettem el a párommal. Azóta már közel 4 éve együtt vagyunk. Mivel szerelemből tettem meg és készen álltam rá lelkileg is, nem bántam meg.


N

2018. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
16-17 évesen. Nem bántam meg, szerettem az illetőt.
2018. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

20 vagyok és még szűz, de megbántam, hogy amikor lett volna lehetőségem lefeküdni valakivel, nem éltem vele.

L

2018. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

2012 október 23.-án

Igen megbántam


24N

2018. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Régen vesztettem el, és észre sem vettem csak később hogy hiányzik! De szerencsére megtalálták és visszaküldték nekem!

Örökké hálás leszek nekik!

2018. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
17 voltam. Egyéjszakás kaland volt, nem voltam szerelmes, nem is beszéltünk utána, és nem bántam meg.
2018. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

20 voltam, haverral történt és nem bántam meg. Csak azt bántam utólag, hogy mikor 16 évesen lehetőségem volt rá, akkor nem éltem vele.


20L

2018. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Hááát én mocskos sokára vesztettem el, már-már rámfogták, hogy talán a fiúkat szeretem.


Sőt, amikor még nem feküdtünk le és az anyósjelöltemnek meséltem el azt hogy még senkivel sem voltam, nos látni kellett volna az arcát:, hogy hogy bírtam ennyi ideig, alig hitte el... :-)


Nos nem ez volt az életcélom..., én mással ba.s.ztam el az időmet, amit nem is bántam meg soha, nameg van nekem kezem is, annak nem kell udvarolni, és nem kell moziba sem vinni... :-)


Aztán néhány év múlva elhagyott a csaj, de a kezem azóta sem... :-)

2018. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
17 voltam, másfél év járás után. Ötéves kapcsolat lett belőle, de megbántam, hogy vele vesztettem el, mert nem volt jó. Igazából sosem volt jó, és erre csak utólag jöttem rá, mikor mással is lefeküdtem, és meghökkentett a különbség.
2018. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
15-16 voltam az akkori barátommal. Szamomra nagyon jó elmény volt, szerelmes voltam belé és meglepően jól csinált mindent, pedig elsők voltunk a másiknak.
2018. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!