Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engednétek a pasitoknak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a pasitoknak, hogy kinyalja a seggeteket is?

Figyelt kérdés
Aki igen, az élvezi is? Aki nem, annak mi az oka? Mert azt még megértem, hogy sok nő nem engedi az anál szexet, mert fáj neki, de a nyalást?

2018. szept. 23. 18:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem, nekem nem élvezetes
2018. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
A barátnőm szeretni. Anált nem szeretne, de erre izgul :)
2018. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen engednèm h kinyalja a seggem is
2018. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem

Mert engem nem izgat

De én szívesen kinyalom az ovet...

2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem is inkább az izgat, hogy én nyaljak, de ha szeretné, hagynám azt is, hogy ő legyen az aktív fél.
2018. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én engedem, mert piszokul fel tud izgatni.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

Ennyi seggnyalás után elgondolkozhattok a következő társatoknál, miért olyan ízes a csókja. :-)


Mellesleg sajnos minden férfi seggnyaló, vagy így, vagy úgy, és ez nagy baj. :-)


Mellesleg életem szerelme szinte parancsba adta, hogy rakjam meg análisan is, bár lehet, hogy csak kiváncsi volt. :-)


Egészség szempontjából egy kicsit hátrányos, mert a legtöbb és leghaásosabb betegség mind-mind a végbél végénél állapodik meg. (pl. korunk divatja a végbélrák).


Bár nem értem ezt az engedem/nem engedem dolgot, hiszen ha a puncitokat kinyalhatja, akkor már csak pár centi, hogy a nyelve lejjebb (vagy perspektívától függően feljebb) tévedjen... :-)

2018. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Engem nem, hogy nem izgat, de kifejezetten undorít a gondolat. Mondjuk azt sem szeretem, ha egyáltalán látja a lyukat, kutyában is csak akkor toljuk, ha már nagyon fel vagyok izgulva és nem igazán tudok gondolkodni. De minthogy az ilyen nyalakodások inkább előjátékként szoktak szolgálni, hát feltételezem akkor még nem az az állapot van, hogy csak úgy pucsítsak :) Az anális szextől sem azért ódzkodom, mert fáj, mert azt még tudom kezelni, de az továbbra is áll, hogy szerintem rém undorító szexuálisan használni azt a testrészed, ahonnan kakálni szokott az ember. Én nem tudok elvonatkoztatni, sajnálom. Irigylem azokat, akik át tudják értékelni a szerveik funkcióját, én erre nem vagyok képes.
2018. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

#8

Hát a szádnak sincs semmi köze biológiailag a szexhez, mégis szopkodsz vele péniszt, érted.

2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Abban az esetben engedem és szeretem, ha előtte fürödtem. Bár nekem a szex is akkor jöhet leginkább szóba, ha előtte fürödtünk (este..reggel még elfogadom fürdés nélkül, ha előtte este zuhanyoztunk. )
2018. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!