Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Lassacskán 2 éve és 2 hónapja leszünk együtt és nem akar lefeküdni. Mondja a szövegeit mindig hogy jaj majd megtudják a szülei és elküldik otthonról meg kitagadják a családból kur. vaként fognak ránézni stb. Énmeg nem nagyon értem azért mert egy fiúval 2 év 2 hónap után lefekszik miért lenne ku. rva. Meg hogy neki ez még korai. Ennyi idő után? Igazából mindig valami kifogást talál ki. Mi lehet az igazi indok? Nem velem szeretné elveszteni?
2018. szept. 23. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?!
2018. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17 leszünk mind a 2en. Ezért valamennyire meg értem hogy korainak érzi de azért mégis... 21. század ráadásul lassan 2,5 év ezért nem érzem mégsem korainak
2018. szept. 23. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit csinálni, ne erőltesd mert azzal még rosszabb lesz. Ha majd úgy érzi csak akkor fog veled lefeküdni bármit is teszel. Próbálj meg vele beszélni. Vagy kívárod még készen áll ra vagy szakitasz.
2018. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha továbbra se akar lefeküdni veled, pláne ennyi év után, akkor hagyd ott. Nem is értem, hogy hogy lehet ennyi időt kibírni szex nélkül.
2018. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Engem 4 évvel ezelőtt dobott amiatt a pasim, mert 1 hónap után nem akartam vele lefeküdni. Anyámat ugyanezért 30 éve akarta kidobni az akkori barátja. Szóval igazából az a durva, hogy bírtad 2 évig megvárni, mert a saját ismerettségi körömből kiindulva még a kissé prűd lányok is max fél évig húzzák.

Lehet itt vitatkozni, de szerintem egy komoly kapcsolatnál igenis mérvadó a testiség. Ha szereted téged, akkor nem keresne ilyen gyerekes kifogásokat. Könyörgöm, nem lesz a homlokára írva, hogy lefeküdtetek, sőt a környezetetek nyilván azt gondolja, hogy már lefeküdtetek, ha már ennyi ideje vagytok együtt. Akkor meg? Nem értem a problémáját. Még a vallásos szülők sem tagadnák ki a lányukat ilyenért, jézusom...


20L

2018. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"21. század ráadásul lassan 2,5 év"


Aztak.qrva ezt a dumát... :-) ...én sohasem azért szerelmeskedtem a szerelmemmel, mert a 21-dik században vagyunk, vagy mert DrunkSexOrgy-n tömegesen csinálják... :-)


Sőt mi ilyenről nem is beszéltünk..., találkoztunk véletlenül valahol, hónapokig beszélgettünk sokmindenről, majd egyszer megpusziltam az ajkait, aztán megint eltelt pár hónap, majd megcsókoltam, aztán megint eltelt pár hónap, és a kocsi csomagtartójában egy eléggé forgamlas helyen kinyaltam, aztán megint eltelt pár hónap és stb,stb.


Ha szerelmesek vagytok, akkor minden leegyszerűsödik, és minden csak úgy megtörténik, ha akarod, ha nem... :-)

2018. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Ne aggódj, majd jön valaki aki más mint te és egy hét udvarlás után ráhúzza a farkára. Tőled sűrűn elnézést kér majd, hogy hát így alakult mert elkapott egy olyan megmagyarázhatatlan érzés aminek nem tudtam ellenállni, remélem megérted és nem haragszol.

Te pedig nem haragszol, mert te olyan jó fiú vagy.

2018. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szerelmes beléd?
2018. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem, nem olyan vészes és ezt nem szabad erőltetni. Megértem hogy 21.század de 15 évesen jöttetek össze. Még legyél türelemmel 17 évesen ezért szakítani nem átlagos. Még várj picit
2018. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy hány éve vagytok együtt, hanem, hogy még csak 16 éves! Fiatal még, nem minden lány érik egyformán. Vannak olyanok, akik csak pl. 18 évesen érzik késznek magukat a szexre. Ne akard rávenni! Ha nem bírsz tovább várni, akkor szakítsatok, de ne kényszeríts semmire, mert egy életreszólóan sérülhet!
2018. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!