Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a régi nagy szerelmetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a régi nagy szerelmetek felbukkanna, akivel egykor nem tudtatok kapcsolatot folytatni, esetleg egyetlen egy éjszaka erejéig, úgy hogy párkapcsolatban-házasságban vagytok, lefeküdnétek?

Figyelt kérdés

Annyit szenvedtünk.

Sok idő telt el azóta. 6 év.

Azóta én is megházasodtam és született egy gyermekem, viszont újból felébredt bennem az a tűz, amit egykor is éreztem iránta.

Szeretem a férjem, de ő is fontos és régen annyi minden az utunkban volt.

Találkoztunk, elmondta mennyire hiányoztam neki, és azt kérte, legalább ha egyszer is, de legyünk együtt.

Nekem ez olyan nehéz. Anya vagyok és feleség, szeretem és fontosak nekem mindketten, de olyan jó lenne...

Hasonló helyzetben volt már valaki !?

Mit tegyek ?

Azt tudom mi a helyes, de annyira jó lenne.



2018. szept. 24. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Az én helyzetem csak annyiból hasonló, hogy nagy szerelmem volt, 18 évvel később találkoztunk totálisan sors szerűen Mallorcán, és én ugyan szingli voltam, de neki volt már feleség, gyerek. Ám a helyzet, a hangulat, az érzések úgy adták, hogy egy forró éjszakát eltöltöttünk együtt.
2018. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is van ilyen nőismerősöm és ilyen helyzetben nem bírnám ki 😒

Még ha tudnám is hogy gáz amit teszek. De nem vagyok hálistennek ilyen helyzetben és nem is leszek.

2018. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Ezt csak te érzed h mit szeretnél, ha azt h csak egyszer együtt legyetek akkor tedd meg, mert ha nem teszed akkor mindig ezen fogsz kattogni h mi lett volna ha?
2018. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Ha keresztény vagy, akkor kövesd az istened törvényét. Eszerint nincs szexuális szabadosságra lehetőség, az isten elleni bűn, stb.


Ha meg nem, akkor tegyél a "társadalmi erkölcsre", diszkréten tedd meg, egyszer élünk. Az én értékrendem szerint nem az a bűn, ha diszkréten felhúzok pár csajt (védekezve), hanem az, ha olyan balf..sz lennék, hogy kitalálnám hogy megmászom a Mont Everestet, vagy vennék egy motort, vagy bármi más olyan dolog, ami sokszorozza az esélyeket arra, hogy elpusztuljak, nyomorékká váljak, ezzel a családommal tényleg kitoljak.

2018. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Lenne ilyen lány nő, de attól félnék hogy csapda az egész és ha nem lett semmi akkor most történne esetleg valami de magas árat fizetnék érte a felmelegített káposzta csak a köztársasági elnöknek tetszik!
2018. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Úgy hogy kapcsolatban volnék és megjelenne biztos ,hogy nem! A múlt a múlté. Ha van egy jól működő kapcsolatom miért dobnám azt el egy éjszakára egy régi exemmel?

Utána megölne a lelkiismeretem. Hogy ezt tettem. Én nem tenném meg. Magam miatt sem, és ha őszintén szeretek valakit azért én hűséges vagyok.

2018. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem tenném meg, én a jelenben élek, és nem a múltban.

Okkal szakítottatok annak idején. Egyébként is nem érzed pofátlannak a kérését? Ha annyira szeretne, akkor nem gázolna bele a házasságodba és családi életedbe a kicsinyes vágyai miatt. Mert ez nem szerelem a részéről, hanem szimplán csak meg akar dönteni. Mégis mi más a magyarázata, hogy eddig várt? Miért várta meg, amíg férjhez mész és gyereket szülsz?

Tedd fel a kérdést magadnak: mi a fontosabb a családod vagy egy régi zátonyra futott kapcsolat? Megérné kockára tenni a jelened egy éjszakáért!? Szereted a férjed igazán?

Ha a pasi választod, akkor válj el, de ne csald meg a férjed! Képzeld magad a helyébe neked hogy esne egy ilyen árulás?

2018. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Voltam ebben a cipőben. Röviden itt ennyi. F
2018. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem tenném meg alapvetően sem. A hűség és az őszinteség szinte mindennél fontosabb számomra. De egy ilyen lány volt, de nem is voltam párkapcsolatban. Ő viszont letagadta, de volt valamiféle kapcsolatban. Nem történt semmi, mert leesett, hogy csak játszik velem. Nem éppen esett jól a dolog és semmissé tett mindent. Szóval ő az egyetlen akivel ez megtörténhetne, de őt az életben nem akarom többet látni, így a kérdés még könnyebb.
2018. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Persze.

Nem is értem a kérdést

2018. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!