Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek fétis?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek, meg szeretem ezt, hogy mindenre rámondjuk, hogy fétis, de azért elég különös.

Igazából mindig mozgatták a a fantáziám, de tényleg csak enyhén a fodrásznők. Viszont belegondolva azért eddig a tapasztalataim szerint a gyakorlatban nagyon is.

Én 15 éven keresztül nem jártam, mert hosszú hajam volt és magamnak simán tudtam vágni. Egyszer-kétszer volt rá alkalom, de az ismerős volt. Bár egyiket annyira nem ismertem és addig annyira nem, de akkor ő is beindított bennem valamit.

Viszont legutóbb elmentem és egy 40-es nő volt a fodrász. Én nem vagyok egy milf rajongó, nekem a 20 év körüli lányok tetszenek a legjobban. Ez a nő normál esetben fiatalon se jött volna be. De most így akaratom ellenére nagyon be voltam rá gerjedve. Ami elég rossz érzés, mert szerencsétlen amíg ő ártatlanul teszi a dolgát, mit sem sejt róla, hogy mi van bennem.

Ami még az érdekes, hogy nem bírom, hogy ha a hajamhoz érnek. Egyedül barátnőnek lehetett, de akkor is már közel kellett engednem magamhoz. Itt viszont ugye ez nem lehetséges. Mégis mikor beletúr, simítja a hajam kifejezetten jól esik.

Részben meg tudom magyarázni, de ez nem teljes magyarázat, hogy valahogy a finom, de határozott és könnyed mozdulataik elég érzékivé teszik az egész személyüket.



2018. szept. 25. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ebből nem sok mindent derült ki , csak az hogy ráizgultál a fodrász nénire. Ebbe mi a nagy cucc , nem értem. Tegyük fel nekem meg tetszik pár tanárnőm akk ezis fétis? nem , nem az mert nem a szakmára izgulok hanem a nőre.

de ha te csak kifejezetten fodrászokra izgulsz akk van benne valami

2018. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egy random nőre gerjedtél rá, aki éppen a fodrászod volt. Semmit nem kell belelátni ebbe.
2018. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!