Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok hogy megy ez szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy megy ez szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ti szexkapcsolatban minden nap beszéltek valamilyen formában (telefon, akár chat) és megbeszélitek, hogy aznap mi történt veletek?
2018. szept. 26. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem, ez már nem szexkapcsolat

Mi csak akkor beszélünk, ha légyottot egyeztetünk

2018. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti 1-2x beszéltünk anno

Meg persze akkor ha megkérdezzük mikor ér rá a másik

24N

2018. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem könnyen azonosítható dolog! Mert azt amit a férfi szexkapcsolatnak tart, azt lehet hogy a lány teljesen másnak látja! A kezdetnek, a beteljesülést, holott már látszik a vége! Elég sok kapcsolatom volt, de nem tartom egyiket sem szexkapcsolatnak. Még azt sem ha nem független nővel volt "viszonyom".
2018. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Szex pajtidnak semmi köze ahhoz h milyen volt a napod mit csináltál

Meg nem kell mindennap dumálni mert az már nem csak szex kapcsolat lesz

2018. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretek vele dumálni, mégsem vagyunk egy pár, szóval csak szexkapcsolat. De valahogy én sem gondolnám, hogy ez az általános.
2018. szept. 26. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor beszéltünk ha szexelni akartam, akartunk. Az, hogy milyen napom volt nem igazán érdekelte, de engem sem az övé. Ez a szexkapcsolat. Csak szex.
2018. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi heti egyszer találkozunk, közben e-mail-t szoktunk váltani, de nem minden nap. Ilyenkor beszélgetünk a leendő szexterveinkről, vagy csak arról, hogy a múltkori milyen jól sikerült, de legutóbb például film témakörben dumáltunk írásban. Azt, hogy kinek milyen napja volt, nem szoktuk megkérdezni egymástól, de ő olykor elmondja,ha valami kellemetlen történt vele, tehát csevegünk is, de azt inkább élő szóban, az aktusok közötti pihi szünetben. :) Szerintem nincs előírt protokoll, hogy hogyan kell viselkedni szexkapcsolatban, nálunk is változó, van, hogy a talik között majdnem mindennap beszélünk van, hogy csak közvetlenül előtte, hogy ki mikor ér rá.

n35

2018. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy létezik szexkapcsolat és barátság extrákkal, és ez a kettő pont abban különbözik, hogy míg a szexkapcsolatban maga az aktus az ami miatt létrejön és él a dolog, addig a friends with benefits (angolul szerintem jobban is jellemzi) kapcsolatban a barátságot kiegészíti az esetenkénti aktus
2018. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk barátok.
2018. szept. 26. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom az én kapcsolatomat hova lehet sorolni...

Nálunk chaten kezdődött dumálás, de több ezer km van köztünk.

Kiveséztük a szex témát, és sok más dolgot is. A szex volt a fő téma, és nagyon egyezünk e téren (is).

Ez másfél éve kezdődött, azalatt egy alkalommal tudtunk találkozni. De szinte napi szinten beszélünk vagy telefonon vagy chatelünk.

A szex szuper volt, és tervezünk még találkozót. Na ez milyen kapcsolat szerintetek?

2018. szept. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!